» آرشیو مطالب » سی و یک رویا به کارگردانی جواد ‌مولانیا در ملک
جواد ‌مولانیا
آرشیو مطالب

سی و یک رویا به کارگردانی جواد ‌مولانیا در ملک

اردیبهشت 19, 1403 2

جواد مولانیا، بازیگر، کارگردان، مدرس تئاتر اثر جدیدش را به تهیه‌کنندگی سپهر صاحبی (تهیه‌کننده موسیقی و بنیان‌گذار و مدیر موسسه هنری رنگین کمان هنر جوان) در تماشاخانه ملک به روی صحنه خواهد برد.

به گزراش تئاتر آنلاین، در خلاصه داستان این اثر چنین آمده:« سی و یک رویا، قصه‌ی همه‌ی ماست. ما که رویایی داریم برای رفتن، برای ماندن، برای گفتن و برای سکوت کردن. احمد و مینا رویایی در سر دارند همچون ما، اما چه کسی شجاعت دست کشیدن دارد؟ و چه کسی شجاعت ماندن؟»

مولانیا که پیش‌ از این نمایش‌های موفق «سوتفاهم»، «آمادئوس»، «هوراشیو» و «دن‌کیشوت» و «خبری از او نیست» را به روی صحنه برده است. نمایش «آمادئوس» از جمله آثار موفق اجرا شده در دهه ۹۰ که مورد استقبال تماشاگران و کارشناسان واقع شد و مجید نوروزی برای بازی در این نمایش، برنده‌ی جایزه شانزدهمین جشن بازیگر خانه تئاتر شد؛ همچنین نمایش «هوراشیو» یکی از پرفروش‌ترین‌ نمایش‌های فروردین ۱۳۹۸ بود و «خبری از او نیست» با عبور از مرز یک میلیارد تومان، عناوین “از پرفروش‌ترین‌ نمایش‌های هفته پایانی آذر و بهمن سال ۱۴۰۲ “و “نمایش امتیازدار تیوال” را از آن خود کرد.

از دیگر عوامل می‌توان به سجاد قربانی، پریا یاراحمدی (دستیاران اول کارگردان)، زهره آقامیر (دستیار دوم کارگردان)، علی حمصیان (عکاس، ساخت تیزر)، امیرمحمد رفیع خواه (لوگوتایپ) و سارا حدادی (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای و تبلیغات) اشاره کرد.

بازیگران و دیگر عوامل این اثر روانشناسانه متعاقبا اعلام خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×