سوفیا کاپولا هم به سراغ الویس پریسلی می‌رود

«پریسیلا» فیلم بعدی سوفیا کاپولا خواهد بود که بر اساس کتاب خاطرات همسر الویس پریسلی ساخته می شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، سوفیا کاپولا قرار است با اقتباس از کتاب خاطرات پریسیلا پریسلی که سال ۱۹۸۵ منتشر شده، فیلم بعدی‌اش را بسازد. از این کتاب خاطرات با عنوان «من و الویس» […]

«پریسیلا» فیلم بعدی سوفیا کاپولا خواهد بود که بر اساس کتاب خاطرات همسر الویس پریسلی ساخته می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، سوفیا کاپولا قرار است با اقتباس از کتاب خاطرات پریسیلا پریسلی که سال ۱۹۸۵ منتشر شده، فیلم بعدی‌اش را بسازد.

از این کتاب خاطرات با عنوان «من و الویس» نوشته همسر الویس پریسلی فیلمی با عنوان «پریسیلا» ساخته می‌شود.

کاپولا فیلمنامه این فیلم را نوشته و آن را کارگردانی خواهد کرد و کیلی اسپینی بازیگر سریال «مِر از ایست‌تون» و فیلم «اوقات بد در ال رویال»‌ برای بازی در نقش پریسیلا و جیکوب الوردی بازیگر سریال «سرخوشی» برای ایفای نقش الویس انتخاب شده‌اند.

فیلمبرداری این فیلم از پاییز امسال در تورنتو شروع می‌شود.

استودیو A24 امتیاز پخش این فیلم را برای آمریکای شمالی خریده است.

«پریسیلا» سومین همکاری کاپولا و استودیو A24 است. پیش از این «روی صخره» و «حلقه بلینگ» با همکاری این دو شکل گرفته است. همچنین در ادامه این همکاری توسط کاپولا سریالی با عنوان «سنت کشور» نوشته ادیت وارتون تولید می‌شود.

امسال باز لورمن هم فیلم زندگینامه‌ای «الویس» را درباره این خواننده ساخته بود که در آن آستین باتلر و الیویا دیانگ در نقش الویس و پریسیلا بازی کردند.