«سرباز شال‌ بلند» در تماشاخانه ماه حوزه هنری

«سرباز شال‌ بلند» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حنیفی به زودی در تماشاخانه‌ ماه حوزه هنری روی صحنه می رود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، تماشاخانه ماه حوزه هنری از ۲۰ شهریور میزبان نمایش «سرباز شال بلند» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حنیفی می‌شود. حنیفی که سال‌ها در حوزه […]


«سرباز شال‌ بلند» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حنیفی به زودی در تماشاخانه‌ ماه حوزه هنری روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، تماشاخانه ماه حوزه هنری از ۲۰ شهریور میزبان نمایش «سرباز شال بلند» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حنیفی می‌شود.

حنیفی که سال‌ها در حوزه تئاتر انقلاب و دفاع مقدس فعالیت هنری داشته است بار دیگر نمایشی با این موضوع را در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه خواهد برد. «سرباز شال بلند» داستان مادری را روایت می‌کند که سال‌های سال است در حال بافت شال برای فرزند سربازش است که سال‌های پیش همزمان با جنگ به خدمت سربازی رفته ولی هنوز برنگشته است با این حال مادر که در انتظار بازگشت فرزندش است همچنان به بافت شالی که قرار بود خیلی زود به فرزندش تحویل دهد ادامه می‌دهد.

علیرضا حنیفی، سحر صفانیا، شراره مرادی و مصطفی پارسایی بازیگران این نمایش هستند.

«سرباز شال بلند» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حنیفی از ۲۰ شهریور تا ۱۰ مهر هر روز ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه ماه حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ روی صحنه خواهد رفت.

کد خبر ۴۳۹۷۴۹۱
آروین موذن زاده