رپرتوار نمایشنامه‌خوانی «زندگی کارگری زنان» برای آزادی زندانیان

رپرتوار نمایشنامه‌خوانی «زندگی کارگری زنان» با سه نمایشنامه «قند خون»، «خواب زمستانی» و «روزمرگی» به کارگردانی الهام شعبانی با هدف آزادی زنان زندانی جرایم غیرنقدی برگزار می شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی گروه، سه نمایشنامه «قند خون»، «خواب زمستانی» و «روزمرگی» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی با […]

رپرتوار نمایشنامه‌خوانی «زندگی کارگری زنان» با سه نمایشنامه «قند خون»، «خواب زمستانی» و «روزمرگی» به کارگردانی الهام شعبانی با هدف آزادی زنان زندانی جرایم غیرنقدی برگزار می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی گروه، سه نمایشنامه «قند خون»، «خواب زمستانی» و «روزمرگی» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی با هدف آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد به ترتیب روزهای ۱۹ شهریور، ۲ مهر و ۹ مهر ۱۴۰۱ در پردیس تئاتر شهرزاد که تهیه‌کننده این حرکت خیرخواهانه است، خوانش می‌شوند.

هیچ‌کدام از عوامل پروژه دستمزد دریافت نمی‌کنند و تمامی عواید حاصل از این سه نمایشنامه‌خوانی با هماهنگی‌ سازمان زندان‌های کشور بی‌کم‌وکاست به آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد که به دلیل ناتوانی در پرداخت در زندان به سر می‌برند، اختصاص داده می‌شود. بازیگران و ساعت اجرای هر نمایشنامه‌خوانی اعلام خواهند شد.

در این سه نمایشنامه‌خوانی پردیس تئاتر شهرزاد حامی، پدرام تنعمی طراح پوستر، بابک کیوانی آهنگساز، محمدحسن درباغی و حمید ملاحسینی برنامه‌ریز، پن استودیو ساخت تیزر و آوا فیاض به عنوان مدیر روابط‌ عمومی، شعبانی را همراهی می‌کنند.