» آرشیو مطالب » رونمایی از کتاب نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک با حضور هادی حجازی‌فر
رونمایی از کتاب جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران - معرفی کتاب

رونمایی از کتاب نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک با حضور هادی حجازی‌فر

آبان 9, 1402 4

به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر؛ مراسم رونمایی از کتاب نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک، عصر روز دوشنبه، هشتم آبان ماه با حضور کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی، سید محمد جواد طاهری رییس تئاترشهر و هادی حجازی‌فر، دبیر نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان نمایش عروسکی و علاقه‌مندان در محل کافه تریای چهارسوی تئاتر شهر برگزار شد؛ مدیرکل هنرهای نمایشی پس از امضای کتاب جشنوار عروسکی، ضمن تشکر از دست اندکاران تنظیم و چاپ کتاب گفت: چاپ این اثر می‌تواند رویداد مهمی همچون جشنواره عروسکی را در اذهان ماندگار کند و در آینده مرجع موثقی برای مطالعه شفاهی آثار راه‌یافته به جشنواره باشد.

کتاب جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک.jpg2

کاظم نظری همچنین از هادی حجازی‌فر و هنرمندان این عرصه قدردانی کرد و اظهار داشت: بابت برگزاری نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی از هادی حجازی‌فر و هنرمندان این عرصه تشکر می‌کنم و با توجه به برگزاری موفق دوره قبل، سعی می‌کنم برای دوره آینده برگزاری جشنواره هم این مسوولیت را بره عهده هادی حجازی‌فر قرار دهیم.

هادی حجازی فرهادی حجازی‌فر دبیر جشنواره عروسکی و مدیرمسئول کتاب نیز با بیان اینکه انتشار کتاب با هدف افزایش کیفیت تصویری نسبت به سایر ادوار، با اندکی تأخیر انجام شد، گفت: دلیل تاخیر در رسیدن کتاب جشنواره عروسکی، افزایش کیفیت تصویری بود. مهمترین مرجع مکتوب جشنواره‌ها، کتب چاپ شده این رویدادهاست که می‌تواند منبع موثقی برای علاقه‌مندان و محققان باشد.

کتاب جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک.jpg3

نسخه الکترونیک کتاب نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک

حجازی‌فر با اعلام اینکه نسخه الکترونیکی این کتاب نیز آماده شده و در دسترس است افزود : تا کنون نسخه الکترونیکی کتاب بر روی سایت جشنواره بارگزاری شده و به زودی بر روی درگاه الکترونیکی سایت ایران تئاتر نیز بازنشر می شود.
وی همچنین ضمن تشکر از ریاست مجموعه تئاترشهر، خاطر نشان کرد: بر طبق توافق با سید محمدجواد طاهری،‌ سه اثر برگزیده جشنواره در بخش بزرگسالان نوزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی در تئاتر شهر و تا پایان امسال،‌ روی صحنه می روند که نمایش «مامان» اولین اثر از این سه اثر است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×