» آرشیو مطالب » «رومئو و ژولیت» در راه شهرزاد/ تعطیلی نمایش‌ها به دلیل ایام شهادت
2947107
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«رومئو و ژولیت» در راه شهرزاد/ تعطیلی نمایش‌ها به دلیل ایام شهادت

آبان 14, 1397 0

2947107
نمایش «رومئو و ژولیت» به کارگردانی بهروز بیک پور از تاریخ ۱۸ آبان ماه و بعد از تعطیلات پایان ماه صفر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، سه نمایش تازه از تاریخ ۱۸ آبان ماه در پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را آغاز می کنند. نمایش «رومئو و ژولیت» به کارگردانی بهروز بیک پور از تاریخ ۱۸ آبان ساعت ۱۸:۱۵ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

بازیگران این نمایش جزو چهره های جوانی هستند که بعد از چندماه تمرین برای اولین بار قرار است در نمایشنامه معروف ویلیام شکسپیر به ایفای نقش بپردازند.

نمایش های پردیس تئاتر شهرزاد در تاریخ ۱۶ و ۱۷ آبان ماه به دلیل فرا رسیدن ایام عزاداری و شهادت روی صحنه نخواهند رفت و از ۱۸ آبان ماه نمایش های «نشانه ها» به کارگردانی مانلی شجاعی فرد، «رساوارونه» به کارگردانی شیوا سرمست و «مرگ مرد بالشتی» به کارگردانی منا الهی فرد اجراهای خود را آغاز می کنند.

همچنین از سوی دیگر نمایش «مده آی سن مدار» به کارگردانی بورژین عبدالرزاقی و تهیه کنندگی امین زندگانی از تاریخ ۱ آذرماه اجراهای خود را در سالن شماره ۳ این مجموعه آغاز خواهد کرد.

این نمایش روایت تازه ای از نمایش «مده آ» با ترجمه ای از احمد ساعتچیان است که از تاریخ یاد شده در سالن شماره ۳ در ساعت ۲۰:۱۵ روی صحنه خواهد رفت.

الیکا عبدالرزاقی، احمد ساعتچیان، مهدی بجستانی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×