» آرشیو مطالب » ۱۳ اجرا در آخرین روز جشنواره تئاتر فجر
روسیه و برزیل به «تئاتر فجر» رسیدند/ ۱۳ اجرا در آخرین روز جشنواره
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

۱۳ اجرا در آخرین روز جشنواره تئاتر فجر

بهمن 10, 1401 0

به گزارش تئاتر آنلاین، روز دوشنبه ۱۰ بهمن و در دهمین و آخرین روز اجراهای چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ۶ نمایش در بخش صحنه‌ای و ۷ نمایش در بخش خیابانی جشنواره اجرا می‌شوند.

در روز دهم جشنواره چهل و یکم تئاتر فجر تالار وحدت پذیرای گروه تئاتر کشور روسیه می‌شود. نمایش «لیزای بیچاره» به نویسندگی ن.کارامزین و کارگردانی مارک روزوسکی با مدت زمان ۱۱۰ دقیقه در ۲ نوبت ۱۷ و ۲۰ روی صحنه می‌رود.

همچنین در این روز سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر نیز در ۲ نوبت ۱۷ و ۲۰ پذیرای گروه تئاتر کشور برزیل با نمایش «بی‌وطن» به نویسندگی کارینا کاسوچلی و کارگردانی لنرسون پولونینی با مدت زمان ۶۴ دقیقه می‌شود.

نمایش «خواب‌هایم سراغ تو را می‌گیرند» به نویسندگی و کارگردانی احسن جانمی از اصفهان با مدت زمان ۵۵ دقیقه دیگر اثری است که دهمین روز جشنواره در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن چهارسوی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

سالن سایه تئاتر شهر هم در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ میزبان نمایش «لیدر» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری از رشت با مدت زمان ۹۰ دقیقه است.

مرکز تئاتر مولوی هم در آخرین روز اجراهای جشنواره تئاتر فجر در ۲ نوبت ۱۶ و ۱۹ میزبان نمایش «فنجان در طوفان چای» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی مرتضوی‌راد از قم با مدت زمان ۷۰ دقیقه می‌شود.

نمایش «ابرهای بی‌باران» نوشته میلاد اکبر نژاد و کارگردانی حسن عابدی که با حضور برگزیده‌های استان‌ها تولید شده، دیگر نمایش صحنه‌ای روز دهم جشنواره است که در ساعت ۲۰:۳۰ و با مدت زمان ۱۱۰ دقیقه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

روز دوشنبه ۱۰ بهمن، پهنه رودکی نیز میزبان نمایش‌های «بهیگ هارونک» به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجدسلیمان با مدت زمان ۲۰ دقیقه، «استامینوفن با طعم کدئین» به نویسندگی آدینه رحیم‌نژاد و کارگردانی مجتبی خلیلی از تهران با مدت زمان ۲۰ دقیقه، «هیبت» به نویسندگی و کارگردانی عبدالله بهادری از لنگرود با مدت زمان ۲۵ دقیقه، «نبودن برای بودن» به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان با مدت زمان ۲۵ دقیقه، «پلاسما» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان با مدت زمان ۳۵ دقیقه و «آکوستیک مین» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی از ساری با مدت زمان ۲۵ دقیقه است که به ترتیب ساعت ۱۴:۳۰، ۱۵، ۱۵:۳۰، ۱۶، ۱۶:۳۰ و ۱۷ اجرا می‌شوند.

ایوان انتظار متروی میدان ولی‌عصر (عج) هم ساعت ۱۱ پذیرای نمایش «بی‌وقتی» به نویسندگی محمدرضا جعفری لفوت و کارگردانی آدینه رحیم‌نژاد از اصفهان با مدت زمان ۲۵ دقیقه است.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با دبیری کوروش زارعی روز ۱۱ بهمن به کار خود پایان می‌دهد.

منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×