» آرشیو مطالب » روایت از خودگذشتگی پرستاران زن روی صحنه تماشاخانه مهر
4269026
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

روایت از خودگذشتگی پرستاران زن روی صحنه تماشاخانه مهر

شهریور 12, 1401 0

4269026

نمایش «روایت‌هایی از زارا» به نویسندگی و کارگردانی کیانوش احمدی از پانزدهم شهریور روی صحنه تماشاخانه ماه حوزه هنری می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «روایت‌هایی از زارا» به نویسندگی و کارگردانی کیانوش احمدی از سه‌شنبه پانزدهم شهریور تا یکم مهر در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

«روایت‌های زارا» روایتی متفاوت از حضور پزشکان و پرستاران به ویژه پرستاران زن از جنگ تحمیلی تا دوران همه‌گیری ویروس کرونا را با اجرایی مینیمال به تصویر می‌کشد.

شیوه روایت این نمایش کلاژگونه است و از قواعد کلاسیک فاصله می‌گیرد. آرزو کریمی‌زند، محمد قدیمی، حسن همتی و محبوبه اسدی در «روایت‌های زارا» بازیگران این اثر نمایشی هستند.

از دیگرعوامل این اثر نمایشی عبارتند از مریم ایرانپور، اصغر شیرزاد، کاظم کاموربخشایش و عباس رحمانی مطلق گروه کارگردانی، مرجان صفی‌خانی منشی صحنه، علی خاتمی موسیقی، حسین نادری طراح نور، آزاده مالمیر گریم، نگار امیری مدیر روابط عمومی، مهدی اسدی تبار پوستر و بروشور و فوتوموشن، امیر مبارکی و فائزه محمدرفیعی عکاسان، احمد قصاب شیران، عرفان ملاقلی و امید مرادی ساخت تیزر و کیانوش احمدی طراح صحنه و لباس.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×