» آرشیو مطالب » دبیر جشنواره تئاتر فجر با گروه‌های نمایشی یزد دیدار و گفتگو کرد
4327780
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

دبیر جشنواره تئاتر فجر با گروه‌های نمایشی یزد دیدار و گفتگو کرد

آبان 18, 1401 0

4327780

کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در سفری به یزد با گروه‌های نمایشی شرکت کننده در این دوره از جشنواره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر با حضور در تمرینات گروه‌های نمایشی یزد گزارشی از آمادگی آنها برای حضور در جشنواره دریافت کرد و پای دغدغه‌هایشان نشست.

یکی از مهمترین دغدغه‌های مشترک میان همه این گروه‌های نمایشی یزد بر حمایت‌های مالی تمرکز داشت که زارعی قول مساعدت بر اساس نیازها و ظرفیت‌های هر گروه از جمله تعداد اعضای گروه، دکور و غیره را داد.

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر در این سفر همچنین با مدیران برخی سازمان‌ها و نهادهای مربوطه یزد دیدار و گفتگو کرد تا حامی گروه‌های نمایشی استان و شهر خود باشند و به نوعی سهمی در ارتقای هنرهای نمایشی کشور داشته باشند.

بخش رقابت بزرگ صحنه ای جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر چندی پیش با هیات انتخاب شهرام کرمی، سید حسین فدایی حسین و اعظم بروجردی ۷۳ اثر را برای مرحله نهایی معرفی کرد.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×