» آرشیو مطالب » خواکین فینیکس در فیلم بعدی با همسرش جلوی دوربین می‌رود
4313734
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

خواکین فینیکس در فیلم بعدی با همسرش جلوی دوربین می‌رود

آبان 3, 1401 0

4313734

خواکین فینیکس و رونی مارا در فیلم بعدی پاول پاولیکوفسکی با هم نقش‌آفرینی خواهند کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، فیلمی با نام موقتی «جزیره» به کارگردانی پاول پاولیکوفسکی عرصه بعدی هنر بازیگری خواکین فینیکس خواهد بود. وی به اتفاق همسرش رونی مارا در این فیلم در برابر دوربین ظاهر می‌شود.

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده و درباره زوجی آمریکایی است که به تمدن پشت می‌کنند تا در جزیره ای متروک برای خود بهشتی بسازند. اما کار وقتی سخت می‌شود که یک کنتس اروپایی از برنامه آنها باخبر می‌شود و با ۲ تن دیگر که قصد تصرف جزیره و ساخت یک هتل مجلل را دارند، به آنجا می‌آید. در ادامه داستان گفته شده از اینجا به بعد یک جنگ روانی تمام عیار قدیمی آغاز می‌شود که از اغواگری و حسادت تا خیانت و قتل را دربرمی‌گیرد.

پاولیکوفسکی از معتبرترین کارگردان‌های مولف این روزگار است و برای کارگردانی «جنگ سرد» نامزدی اسکار را کسب کرد و برای «آیدا» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد. «تابستان عشق من» و «آخرین راه‌حل» از دیگر فیلم‌های اوست.

فینیکس و مارا پیشتر در فیلم «مریم مجدلیه» با هم ظاهر شده بودند. فینیکس که برای «جوکر» برنده جایزه اسکار شده قرار است در فیلم دوم «جوکر» هم این نقش را تکرار کند. «استاد» و «گلادیاتور» و همچنین فیلم بعدی ریدلی اسکات «ناپلئون» از دیگر فیلم‌های فینیکس هستند. مارا برای «کارول» نامزدی اسکار را کسب کرد و بازیگر «دختری با خالکوبی اژدها» بود. جدیدترین فیلم او «زنان حرف می‌زنند» به کارگردانی سارا پولی است که با اقبال منتقدان روبه‌رو شده است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×