» آرشیو مطالب » حق بیمه و سرانه درمان ۳۹ هزار هنرمند واریز شد/ توضیح چند نکته
3477842
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

حق بیمه و سرانه درمان ۳۹ هزار هنرمند واریز شد/ توضیح چند نکته

تیر 13, 1400 0

3477842
حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فروردین ماه بیش از ۳۹ هزار نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر واریز شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فروردین ماه (سهم فرد) بیش از ۳۹ هزار نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر واریز شد.

در متن اطلاعیه صندوق اعتباری هنر آمده است:

«با تدوام شیوع ویروس کرونا و ادامه روند تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری در سال جاری، مقرر شد صندوق اعتباری هنر در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت های ناشی از کرونا، حق بیمه سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ اعضایی که تا پایان اسفند ۹۹ دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت نماید.

بر همین اساس در مرحله اول حق بیمه و سرانه درمان فروردین بیش از ۳۹ هزار نفر از اعضا که از خدمات بیمه تأمین اجتماعی برخوردار هستند به حساب متصل به هنرکارت آنها واریز شد.

شایان ذکر است برای اعضایی که تاکنون در این سامانه ثبت نام ننمودند این مبلغ به شماره حساب ثبت شده در پروفایل عضویت آنها واریز شده است.

برابر با اطلاعیه های قبلی؛ حق بیمه اردیبهشت و خرداد براساس زمان بندی اعلام شده از سوی صندوق به حساب هنرکارت اعضا واریز خواهد شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×