» آرشیو مطالب » «حشرات» کنسرت آنلاین می‌ دهند!
2212738
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«حشرات» کنسرت آنلاین می‌ دهند!

شهریور 28, 1395 0

مریم سعادت کارگردان باسابقه تئاتر بار دیگر تئاتر موزیکال «کنسرت حشرات» به آهنگسازی کیوان کیارس را روی صحنه می برد.

به گزارش تئاتر آنلاین، «کنسرت حشرات» نام اجرایی عروسکی و موزیکال به آهنگسازی کیوان کیارس و کارگردانی مریم سعادت است که روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه به صورت کنسرت‌آنلاین روی صحنه می‌رود.

مریم سعادت کارگردان «کنسرت حشرات» درباره این اجرا گفت: «کنسرت‌حشرات» تئاتر عروسکی است که تماما به صورت موزیکال است. این اجرا در حقیقت کنسرتی عروسکی است که گروه «پرواز» آن را اجرا می‌کند. عروسک‌های این اجرای موزیکال همه حشره هستند.

این کارگردان با اشاره به پیشینه‌ «کنسرت حشرات» بیان کرد: ما تا کنون بیشت از یک هزار اجرا از این کنسرت داشته‌ایم و هر سال هم کامل و کامل تر شده است. اصفهان، همدان، عسلویه، کیش، فارس، مرکزی، خوزستان و بندرعباس برخی از شهرها و استان‌هایی بوده‌اند که «کنسرت حشرات» را در آن برگزار کرده‌ایم.

سعادت درباره مخاطبان این اجرا توضیح داد: عمده‌ مخاطب ما نوجوان است و اجرای‌مان برای نوجوانان است اما جذابیت کار ما این است که بزرگترها هم از این اجرا استقبال می‌کنند. ۶ سال پیش همین اجرا را در تالار وحدت به مدت یک ماه روی صحنه بردیم و جالب این که بیشتر بینندگان ما بزرگسالان بودند و خیلی از آنان بدون بچه به دیدن نمایش می‌آمدند.

سعادت درباره همکاری با پروژه «کنسرت‌آنلاین» هم گفت: این پیشنهاد آقای کیارس بود که چنین اجرایی داشته باشیم. وقتی در جریان کار قرار گرفتم از طرح آن خوشم آمد. به هر صورت من معتقدم این آنلاین بودن در روزگار امروز که این همه امکانات دیجیتالی هست خوب است.

مریم سعادت در معرفیِ کلی از «کنسرت حشرات» که چندین سال پیش در تالارهای مختلف نمایشی از جمله تالار اصلی و محوطه باز تئاتر شهر میزبان علاقه مندان بود، گفت: عده‌ای حشره‌ بی صدا هستند که همدیگر را در زیرزمین نموری یافته‌اند و من هم شده‌ام سرپرستشان.

«کنسرت حشرات» ساعت ۲۰ روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۹۵ در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×