» آرشیو مطالب » جانی دپ کارگردانی می‌کند/ آل پاچینو تهیه‌کننده فیلم
4249985
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

جانی دپ کارگردانی می‌کند/ آل پاچینو تهیه‌کننده فیلم

مرداد 24, 1401 1

4249985

جانی دپ قصد دارد پس از ۲۵ سال بار دیگر روی صندلی کارگردانی بنشیند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ددلاین، جانی دپ پس از ۲۵ سال بار دیگر روی صندلی کارگردانی می‌نشیند و این بار فیلم «مودیلیانی» را می‌سازد. آل پاچینو نیز به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم وارد میدان شده است.

این فیلم همان طور که از نامش برمی‌آید درباره آمادئو مودیلیانی نقاش بزرگ ایتالیایی است و جانی دپ در کنار آل پاچینو از تهیه کنندگان فیلم هم خواهد بود.

‌گفته شده بری نویدی در کنار دپ و آل پاچینو دیگر تهیه کننده فیلم خواهد بود. این فیلم چهارمین همکاری نویدی با پاچینو است و آنها پیش‌تر در «تاجر ونیزی» در سال ۲۰۰۴، «وایلد سالومه» در سال ۲۰۱۱ و «سالومه» در سال ۲۰۱۳ همکاری کرده بودند.

دپ و پاچینو در فیلم جنایی «دنی براسکو» در سال ۱۹۹۷ در برابر هم بازی کرده بودند.

«مودیلیانی» بر مبنای نمایشنامه‌ای از دنیس مکینتایر ساخته می‌شود و ۴۸ ساعت از زندگی این نقاش را در پاریس سال ۱۹۱۶ تصویر می‌کند.

این فیلم اولین فیلم بلند دپ به عنوان کارگردان پس از فیلم «شجاع» با بازی خودش و مارلون براندو در سال ۱۹۹۷ است.

‌ «مودیلیانی» قرار است سال ۲۰۲۳ فیلمبرداری شود و هنوز روشن نیست که آیا دپ در آن بازی هم خواهد کرد یا خیر. پیشتر در سال ۲۰۰۴ فیلمی از این هنرمند با بازی اندی گارسیا ساخته شده بود.

دپ اکنون در پاریس و در نقش شاه لویی پانزدهم در حال نقش‌آفرینی است. این فیلم اولین فیلم او در ۳ سال اخیر است و فیلمبرداری‌اش از ۲۶ جولای شروع شده و ۱۱ هفته به طول خواهد انجامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×