» آرشیو مطالب » «جادوگر کوچولو» به پردیس تئاتر تهران وارد می‌ شود
2403540
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«جادوگر کوچولو» به پردیس تئاتر تهران وارد می‌ شود

اسفند 20, 1395 0

نمایش «جادوگر کوچولو» کارگردانی فریبا دلیری از ۱۰ فروردین ماه در پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی «فریبا دلیری» از ۱۰ فروردین ماه سال ۹۶ در سالن استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران و در ساعت ۱۹ اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

این نمایش بر اساس برداشتی آزاد از قصه «جادوگر کوچولو» اثر اوتفرید پرویسلر با ترجمه سپیده خلیلی نوشته شده است و داستان از جایی شروع می شود که بچه جادوگری تصمیمی می گیرد وارد جشن جادوگری بشود ولی به علت اینکه هنوز بچه است و نمی تواند خوب جادو کند اجازه ورود به جشن را ندارد.

در این اثر بازیگرانی چون آرش صادقیان حقیقی، هادی حسنعلی، شیرین کاشفی، آرین ناصری مهر، احسان سامانی منش، علی محمدی، لیلی قربانعلی، آوا ناصری مهر ایفای نقش می کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به آهنگساز: حمیدرضا شجاعی، طراح صحنه: مهدی نیک روش، ساخت انیمیشن: رامین بهادری، طراح لباس، گریم و ماسک: فریبا دلیری، طراح و ساخت عروسک: شیدا صفوی، طراح پوستر و بروشور: محسن مسموعی، شاعر: هادی حسنعلی، خواننده: پانیذ شهرستانی، دستیار صحنه: مهرنوش دلیری، روابط عمومی: هادی حسنعلی، مدیر تولید: سعید ناصری مهر و اجرای گریم: محبوبه سجادی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×