» آرشیو مطالب » تماشاخانه ایرانشهر بعد از ۱۸۰ روز بازگشایی شد
3184012
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

تماشاخانه ایرانشهر بعد از ۱۸۰ روز بازگشایی شد

مرداد 30, 1399 0

3184012
تماشاخانه ایرانشهر پس از ۱۸۰ روز توقف در فعالیت‌ها روز چهارشنبه ۲۹ مردادماه با اجرای نمایش «اسموکینگ روم» به کارگردانی سعید زارعی بازگشایی شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، شامگاه چهارشنبه ۲۹ مردادماه پس از وقفه ۱۸۰ روزه، تماشاخانه ایرانشهر با نمایش «اسموکینگ روم» به نویسندگی مهدی زندیه و کارگردانی سعید زارعی بازگشایی شد.

این مجموعه تئاتری پس از وقفه ۱۸۰ روزه با استقبال مخاطبان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزبان نمایش «اسموکینگ روم» به کارگردانی سعید زارعی و با بازی امیر امرایی‌نیا، محمدامین افشار، مریم بهمن‌پور، الهه پورسند، سویل جعفری، مهبد جهان‌نوش، فاطمه حسین‌زاده، فرناز حسینمردی، سعید زارعی، مرتضی سالاری، فاطمه صادق، علیرضا صمدزاده، بیتا طالشی و آهو قلندر در سالن استاد سمندریان شد.

تماشاخانه ایرانشهر در حالی از اسفندماه سال گذشته با ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم فعالیت مراکز فرهنگی تعطیل شد که با چهار نمایش «لانچر ۵» «زمستان / داخلی / خانه عروسک» «مرثیه برای قتل ژاله‌میم» و «مارلون بران دون» در دو تالار ناظرزاده و استاد سمندریان میزبان تعداد زیادی از مخاطبان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×