» آرشیو مطالب » تخفیف ویژه دانشجویی «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی»
3313363
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

تخفیف ویژه دانشجویی «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی»

آذر 16, 1398 1

3313363
نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» به کارگردانی امین میری در هفته جاری علاوه بر تخفیف ۲۰ درصدی برای مخاطبان، تخفیف ویژه ای را برای دانشجویان مدنظر قرار داده است.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» جدیدترین تجربه کارگردانی امین میری است که این روزها در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می شود. این اثر نمایشی با تخفیف ویژه ۲۰ درصدی برای مخاطبان روی صحنه می رود.

همچنین گروه اجرایی این نمایش، تخفیف ویژه ای را برای دانشجویان مدنظر قرار داده است و دانشجویان علاقه مند به تماشای نمایش می توانند با مراجعه به گیشه فروش بلیت پردیس تئاتر شهرزاد از این تخفیف بهره مند شوند.

شهاب مهربان سرپرست نویسندگان، علیرضا توسلی زاده تهیه کننده، فریدون شهبازیان آهنگساز، ماریا حاجیها طراح گریم، امیرحسین دوانی طراح صحنه، علی کوزه گر طراح نور و الهام شعبانی طراح لباس «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» هستند.

امیرعابدی به عنوان عکاس و محمدصادق زرجویان نیز به عنوان گرافیست این اثر نمایشی حضور دارند.

امیر جنانی، آزاده مشعشعی، هدیه آزاده، امیررضا میرآقا، میثم غنی‌زاده، وحید منتظری، آرش دهقان‌شاد، دینا هاشمی و محمد احمدی در «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» به ایفای نقش می پردازند و نریشن های این نمایش نیز با صدای ناصر طهماسب است.

فروش بلیت اجراهای این نمایش که ساعت ۱۸ به صحنه می رود در سایت ایران نمایش انجام می شود.

تماشای «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» به مخاطبان زیر ۱۵ سال، زنان باردار و افرادی که ناراحتی قلبی دارند، پیشنهاد نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×