تئاتر «گروفالو» در نوروز اجرا می‌شود/ قصه بچه‌موش خیال‌پرداز

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ از هفتم فروردین، میزبان مخاطبان کودک و نوجوان و سایر علاقمندان است. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان […]

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ از هفتم فروردین، میزبان مخاطبان کودک و نوجوان و سایر علاقمندان است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امسال برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در شهر تهران و علاقمندان تهرانی از هفتم فروردین فعالیت خود را آغاز می‌کند.

نمایش زنده-عروسکی «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده با متنی از بهرام جلالی‌پور بر اساس نوشته جولیا دونالدسون که از ۱۸ بهمن تا ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز تئاتر کانون اجرا داشت به دلیل استقبال مخاطبان از هفتم فروردین اجراهای خود را از سر می‌گیرد.

این نمایش درباره بچه موشی است که پدر و مادرش از تنبلی و تخیل‌پردازی او خسته شدند و به بهانه پیدا کردن گردو او را به جنگل می‌فرستند. در راه، روح پدربزرگ به کمک بچه موش می‌آید و موش کوچولو با کمک تخیل، مقابل حیوانات جنگل می‌ایستد اما در ادامه راه اتفاق بسیار عجیبی برایش رخ می‌دهد.

نمایش «گروفالو» از روز هفتم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ در سالن بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری اجرا خواهد داشت.