» آرشیو مطالب » تئاتر شهر میزبان ۷ نمایش جدید می‌شود
اعلام آمار هفتگی فروش نمایش‌های تئاتر شهر/ «حرفه‌ای» پرفروش شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

تئاتر شهر میزبان ۷ نمایش جدید می‌شود

شهریور 4, 1402 3

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاتر شهر، هفت نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش روی صحنه هستند.

در تالار اصلی اجرای نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰:۳۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان از ۲۶ مرداد آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند.

تالار چهارسو نیز با ۲ نمایش «چخفته» به کارگردانی اشکان پیردل زنده ساعت ۱۸:۱۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزار تومان و «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی از ۶ شهریور ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان یک‌ ساعت و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان، میزبان علاقه‌مندان است.

در نمایش «چخفته» رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمدعلی الحمد و محمدعلی براتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند.

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه ۶ شهریور میزبان نمایش «شبیه خون» به نویسندگی سهراب حسینی و کارگردانی محمد حاتمی با مدت زمان ۷۰ دقیقه، قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان و ساعت اجرای ۱۸:۱۵ خواهد بود. در این نمایش محمد حاتمی و صدف محسنی به عنوان ۲ بازیگر نمایش حضور دارند.

در تالار سایه از روز جمعه ۳ شهریور ۲ نمایش جدید «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی و کارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند.

نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه قیمت بلیت ۱۰۰ هزارتومان و بازی مجید شکری،‌ مرتضی دلداده، سارا رضایی و بنیامین صیادی‌نیا روی صحنه است.

نمایش جدید دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت ۲۰ و مدت زمان ۹۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزارتومان از ۳ شهریور شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی،‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند.

کارگاه نمایش مجموعه هم تا ۱۰ شهریور میزبان نمایش «شازده کوچولو ۲۰۲۳» نوشته آنتوان اگزوپری و کارگردانی نیما گودرزی خواهد بود. در این نمایش که ساعت ۱۹:۴۵، با مدت زمان یک ساعت و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومانی روی صحنه است، محمدصادق اسدی، شاهین بامداد، مریم تولایی، الهام زارعی و نیما گودرزی ایفای نقش می‌کنند. همچنین حسین مسافرآستانه به عنوان مدیر پروژه در این نمایش حضور دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×