» آرشیو مطالب » برنامه تالارهای نمایشی تئاتر شهر در اسفند ۱۴۰۰ مشخص شد
4065595
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

برنامه تالارهای نمایشی تئاتر شهر در اسفند ۱۴۰۰ مشخص شد

بهمن 28, 1400 0

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تازه ترین برنامه تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پس از مشخص شدن نحوه میزبانی گروه های نمایشی از مخاطبان در پی شیوع سویه جدید ویروس کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اعلام شد؛ این در حالی است که بر اساس تصمیمات گرفته شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،اسفند ماه سال جاری محدودیت استفاده از ظرفیت ۵۰ درصدی تالارهای تئاتر برای میزبانی از مخاطبان اعمال خواهد شد.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، نمایش «بی خوابی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشمی پور اولین اثر نمایشی است که پس از برگزاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از روز پنجشنبه بیست و هشتم بهمن در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۹:۱۵ با مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه می رود، رضا بهرامی، علی تابع امام، هورا سلیمانی، سحر گل شیرازی، امین نبی الهی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است:«پدرام دوست سمانه، که مدیرعامل یک شرکت بزرگ تجاری است، بر اثر یک اتفاق کشته می‌شود و پدر پدرام مدیریت شرکت را به هادی (پسر عموی پدرام) می سپرد. یک سال بعد، سمانه به شواهدی دست می‌یابد که نشان می‌دهد هادی (نامزد سمانه)…»

تئاتر«خانه سیاه است» عنوان دیگر نمایش جدید تئاتر شهر به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر است که از روز یکشنبه اول اسفند ماه ، ساعت ۱۹ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان در تالار اصلی تئاترشهر روی صحنه می رود.

در نمایش «خانه سیاه است» که به گفته دست اندرکارانش نمایشی در باب آثار، اشعار و زندگی فروغ فرخزاد است علی قاجاری، محمدرضا شریفی، علیرضا شریفی، پونه قدیری، محمد امین پازوکی، هانیه بذرافشان، فاطمه موسوی، آرزو صراف رضائی، امیرحسین اسفندیاری، لیلا بروفه، المیرا حسنلو، فروغ درویش‌زاد، سوزان عمران، پارساجوهری فرد، شکیبا رنجبر، مریم موسوی، کوثرنعمتی، محمد محنانی، آوا مهماندوست، رحمان اسماعیلی، پریسا حسین زاده، مبینا رحیمی، دالیا خندانی، فاطمه زهرا آقائی، شایان میرحسینی، مهران عبدی، پیام زمانی، پریناز بور، نرگس میرفتاح، ابوالفضل شاکری، افسانه زنگنه، فاطمه شیخلر، علی نعمتی، آرمیتا لطفی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو نیز نمایش «احتمالات» به نویسندگی و کارگردانی علی شمس و بازی عزالدین توفیق، امیر باباشهابی، آرش اشاداد،محمد امین پازوکی، دانیال خیری خواه، نسرین درخشان زاده، فرزین محدث، بهاره افشاری، افسانه کمالی که از اواخر آذرماه سال جاری روی صحنه رفته بود، به دلیل استقبال تماشاگران پس از برگزاری جشنواره تئاتر فجر از روز یکشنبه اول اسفندماه؛ ساعت ۲۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان اجراهای خود را ادامه خواهد داد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است:«احتمال هم‌نشین شدن هرکسی با هرکسی یا هرکسی با هرچیزی یا هرچیزی با هرچیزی در هر حالتی ممکن است.»

طی روزهای آینده برنامه جدید تالار قشقایی و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×