» آرشیو مطالب » بازدید مدیرکل هنرهای نمایشی از مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر
4097869
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

بازدید مدیرکل هنرهای نمایشی از مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر

اسفند 27, 1400 0

4097869

مدیرکل هنرهای نمایشی شامگاه پنجشنبه با حضور در مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر از روند تمرین و آماده سازی نمایش های این ۲ مجموعه برای اجرا در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ بازدید کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مهدی ابدالی معاون اداره کل شامگاه پنجشنبه ۲۶ اسفند ماه با حضور در مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر از روند تمرین و آماده سازی نمایش ها برای اجرا در فروردین ۱۴۰۱ بازدید کرد.

نظری ضمن دیدار با ابراهیم گله دارزاده رئیس مجموعه تئاتر شهر و گفتگو با وی درباره نحوه آماده سازی و اجرای آثار نمایشی این مجموعه در فروردین ماه سال آینده به تالار اصلی مجموعه رفت و با هادی مرزبان کارگردان نمایش «دکتر نون» که قرار است طی روزهای آینده پیش روی مخاطبان قرار گیرد دقایقی دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار بر لزوم آماده سازی هرچه بهتر تالارهای مختلف تئاتر شهر برای میزبانی مناسب از تماشاگران و هنرمندان آثار نمایشی سال آینده مجموعه تاکید کرد.

مدیرکل هنرهای نمایشی پس از این دیدار به تالار هنر از تماشاخانه های وابسته اداره کل هنرهای نمایشی در حوزه تئاتر کودک و نوجوان رفت و از نزدیک در جریان فعالیت های پیش روی این مجموعه قرار گرفت.

وی ضمن دیدار با جلیل رفیعی مدیر تالار هنر و تشکر از زحمات همکاران این تالار، توجه به اقتصاد تئاتر، جذب سرمایه گذاری و جذب مخاطب، هم اندیشی و استفاده از ظرفیت های مناسب متخصصان روانشناسی کودک در انتخاب متن و مشاوره در اجرا را مورد تاکید قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×