» آرشیو مطالب » انجمن نویسندگان کوتاه نیامد/ مراسم تونی پخش نمی‌شود
انجمن نویسندگان کوتاه نیامد/ مراسم تونی پخش نمی‌شود
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

انجمن نویسندگان کوتاه نیامد/ مراسم تونی پخش نمی‌شود

اردیبهشت 23, 1402 2

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، مراسم معرفی برندگان و اهدای جوایز تونی ۲۰۲۳ در روز ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) از تلویزیون پخش نمی‌شود زیرا انجمن نویسندگان درخواست لغو اعتصاب برای تهیه مراسم را نپذیرفتند.

کمیته برگزاری مراسم تونی قرار است روز دوشنبه برای چگونگی برگزاری مراسم تشکیل جلسه بدهد.

گفته شده درخواست لغو اعتصاب اوایل هفته پیش به انجمن نویسندگان داده شده بود.

امسال قرار بود آرینا دبوز به عنوان مجری مراسم بازگردد اما این باور وجود دارد که اگر اعتصاب ادامه داشته باشد وی هم حضور در مراسم را رد می‌کند.

مراسم تونی قرار بود در نیویورک برگزار شود و به صورت زنده در سی‌بی‌اس روی آنتن برود.

گرچه تماشاگران مراسم تونی در سال‌های اخیر به صورت چشمگیری کاهش یافته اما پخش مراسم به عنوان مشوقی برای برادوی و افزایش فروش بلیت و استقبال از تورهای نمایشی کمک می‌کند. صنعت نمایش برادوی در تلاش است تا پس از پاندمی کرونا که نمایش‌های زنده تئاتر را نابود کرد، دوباره روی پای خود بایستد.

نامزدهای امسال تونی حدود ۲ هفته پیش معرفی شدند و «بعضی‌ها داغشو دوست دارند» با ۱۳ نامزدی از جمله بهترین نمایش موزیکال، در راس نمایش‌های سال از نظر نامزدی قرار گرفت.

«شوک» و «ژولیت» نیز هر یک در ۹ بخش نامزد تونی شدند و پس از آن «کیمبرلی آکینبو» با ۸ نامزدی ایستاد. بازآفرینی نمایش «خانه عروسک» با بازی جسیکا چستین و «لئوپولد اشتات» تام استوپارد و طنز سیاسی «مو نیست» نیز هر یک در ۸ بخش نامزد کسب جایزه شدند.

در زمان اعلام اسامی نامزدها هم پیش‌بینی شده بود که اعتصاب نویسندگان مانع نوشته شدن متن‌های مراسم اهدای جوایز تونی خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×