» آرشیو مطالب » انتشار فراخوان جشنواره‌ تئاتر تجربی «مختص»
3569759
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

انتشار فراخوان جشنواره‌ تئاتر تجربی «مختص»

مهر 12, 1399 0

3569759
فراخوان نخستین دوره‌ جشنواره‌ تئاتر تجربی «مختص» منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، فراخوان نخستین دوره‌ جشنواره‌ تئاتر تجربی «مختص» که از ۱۹ دی ماه در بندر گناوه برگزار می‌شود، منتشر شد.

این جشنواره در ۲ بخش «ایده‌هایی برای ارتکابِ اجرا» و «پنل گفتگو پیرامون هنرهای اجرایی معاصر» برگزار می شود.

این جشنواره که با دبیری علی حجی برگزار می شود، با هدف مواجهه‌ای صریح با ایده‌ها و طرح‌های اجرایی و توجه دوچندان به اهمیت مفهوم کارگاه و تجربه‌های شکل‌گرفته چه در فرایند تمرین و چه در فرایند ذهنی هنرمند، در نخستین دوره برگزاری جشنواره، از طرح‌های خلاقانه و پیشرو متکی بر اجرا حمایت می کند.

گروه‌های نمایشی می‌توانند با ثبت نام در سایت جشنواره به نشانی و تکمیل فرم ثبت‌نام از طریق وب‌سایت موسسه فرهنگی هنری مختص به نشانی www.mokhtasinst.com به‌صورت آنلاین یا تکمیل فرم ثبت‌نام دانلود شده و ارسال فرم به نشانی پست الکترونیکی درخواست خود را ثبت کرده و از وضعیت پذیرش آثار در این دوره از جشنواره اطلاع پیدا کنند.

این جشنواره با هدف اهمیت طرح و ایده به‌ عنوان نقطه شروعی برای اجرا، کشف راه‌های جدید برای پیوندی نو میان ادبیات و اجرا، اهمیت فرایند تمرین نگاری تا رسیدن به طرح و ایده و توجه بیشتر به اهمیت فرایند ذهنی هنرمند در رسیدن به طرح اولیه برگزار می شود و بخش «ایده‌هایی برای ارتکابِ اجرا» در اولین دوره‌ جشنواره‌ به‌صورت رقابتی برگزار خواهد شد.

این فراخوان به صورت کامل در سایت www.mokhtasinst.com و اینجا قابل دیدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×