» آرشیو مطالب » امیر عبداللهیان به تماشای نمایش «روشنای شب تار» نشست
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

امیر عبداللهیان به تماشای نمایش «روشنای شب تار» نشست

مرداد 2, 1401 0

حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه با حضور در بوستان ولایت تهران به تماشای نمایش بزرگ میدانی «روشنای شب تار» نشست.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی روابط سازمان هنری رسانه‌ای اوج، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه با حضور در بوستان ولایت تهران به تماشای نمایش بزرگ میدانی «روشنای شب تار» نشست.

وی درباره این نمایش که با موضوع واقعه غدیر خم هر شب در بوستان ولایت تهران به صورت رایگان اجرا می‌شود، گفت: نمایش جذاب و فاخری بود. در این نمایش از همه ابعاد هنر مانند تئاتر، موسیقی، نور و صدا به خوبی استفاده شده بود.

عبداللهیان تصریح کرد: تبیین ظهور اسلام و ولایت حضرت امیرالمؤمنین (ع) که امام نور و رحمت است، محور اصلی این نمایش بود.

وزیر امور خارجه ضمن بیان کرد: به همه دست اندرکاران این نمایش خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. مایلم تاکید کنم که تنها جمله‌ای که می‌تواند خستگی را از تن بازیگران و همه عوامل پشت صحنه این نمایش بیرون کند این است که انشاءالله اجر همگی با حضرت امیرالمؤمنین (ع) باشد.

امیرعبداللهیان همچنین در صفحه شخصی خود درباره نمایش «روشنای شب تار» نوشت: «آنجا که هنر برای بیان گوشه‌هایی از تاریخ هدایت و ولایت می‌شتابد، هنرمندان و راویان راستین پیام انسان ساز می‌شوند. نمایش فاخر «روشنای شب تار» ارائه هنرمندانه و فاخری از تاریخ صدر اسلام و واقعه غدیر خم است که افتخار دیدنش را داشتم. به عوامل گرانسنگ این برنامه زیبا خداقوت و به مدیریت سازمان اوج، تبریک عرض می‌کنم.»

نمایش بزرگ «روشنای شب تار» به کارگردانی حسن بزرا و تهیه‌کنندگی علی اسماعیلی تا ۶ مرداد هر شب به صورت رایگان در بوستان ولایت تهران اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×