» آرشیو مطالب » از تعطیلی یک روزه تالارهای نمایشی تا حضور معاون وزیر صمت
4322097
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

از تعطیلی یک روزه تالارهای نمایشی تا حضور معاون وزیر صمت

آبان 12, 1401 0

تعطیلی یک روزه تالارهای نمایشی، برگزاری یک کارگاه در حوزه نقد تئاتر و حضور معاون وزیر صمت سه رویداد نمایشی مرتبط با مجموعه تئاتر شهر هستند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش های به صحنه رفته در تالارهای چهارسو، قشقایی و سایه مجموعه تئاتر شهر روز جمعه سیزدهم ماه به دلیل همزمانی با سالروز شهادت حضرت فاطمه معصومه (س) اجرا نمی شوند.

شایان ذکر است طی روزهای اخیر نمایش های «فرزند یک خنیاگرم» به کارگردانی شکرخداگودرزی در تالار چهارسو، «شراره» به کارگردانی محمد مهدی خاتمی در تالار سایه و «پاره هایی از چند زندگی» در تالار قشقایی تئاتر شهر روی صحنه بودند.

از تعطیلی یک روزه تالارهای نمایشی تا حضور معاون وزیر صمت

اولین جلسه از پروژه «کارگاه نقد تئاتر» در تئاتر شهر برگزار شد

کانون ملی منتقدان تئاتر ایران از روز چهارشنبه یازدهم آبان ماه اولین نشست از پروژه کارگاه های نقد تئاتر را در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.

این کارگاههای آموزشی از این پس چهارشنبه هر هفته با حضور نصرالله قادری نویسنده، کارگردان، مدرس و منتقد تئاتر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است کانون ملی منتقدان تئاتر ایران پیش از این نیز با همکاری تئاتر شهر سلسله نشست های «دوشنبه های نقد تئاتر» را در این مجموعه برگزار کرده بود، که طی آن اعضای این کانون در حضور عوامل اجرایی، به نقد و بررسی آثار نمایشی به صحنه رفته در این مجموعه می پرداختند.

از تعطیلی یک روزه تالارهای نمایشی تا حضور معاون وزیر صمت

معاون وزیر «صمت» به تئاتر شهر آمد

محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت شامگاه روز چهارشنبه یازدهم آبان ماه با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر از نمایش «شراره» دیدن کرد.

معاون وزیر صمت در پایان اجرا، ضمن قدردانی از کارگردان، بازیگران و سایر عوامل اجرایی نمایش دقایقی را با آنها به گفتگو پرداخت.

طی روزهای گذشته امیر محمود سزاوار رئیس سازمان هنری سینمایی دفاع مقدس، مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر از نمایش «شراره» به کارگردانی محمد مهدی خاتمی دیدن کردند.

نمایش «شراره» به نویسندگی و کارگردانی محمد مهدی خاتمی ساعت ۱۹ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان در تالار سایه تئاتر شه ر روی صحنه می رود.

نسرین نکیسا، شهرام مسعودی، تکتم اخجوانی، امینا خاتمی، مرجان علوی، مجتبی زادفر، پرویزگوهری راد، امیراحسان امیرپور، محمد مهدی خاتمی، غلامرضا عارف نژاد و حامد وکیلی هنرمندانی هستند که در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

تعداد دیدگاهها: 1

  1. حسن

    خیلی اننمیش خوبی هست 🌹🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×