» آرشیو مطالب » اجرای عمومی «در و گبر و یک قرص نان» به پایان رسید
اجرای عمومی «در و گبر و یک قرص نان» به پایان رسید
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

اجرای عمومی «در و گبر و یک قرص نان» به پایان رسید

اسفند 17, 1401 0

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «در و گبر و یک قرص نان» که از روز دوشنبه سی‌ام بهمن روی صحنه رفته بود، شامگاه روز دوشنبه شانزدهم اسفند به اجراهای خود در تئاتر شهر پایان داد.

اهدای لوح قدرانی سید محمد جواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر به داود فتحعلی بیگی نویسنده و کارگردان این اثر نمایشی یکی از بخش های اجرای پایانی نمایش «در و گبر و یک قرص نان» در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر بود.

نمایش «در و گبر و یک قرص نان» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی که یکی از نمایش های به صحنه رفته در چارچوب چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بود شامگاه دوشنبه سی ام بهمن ماه اجرای خود را در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.

در این اثر نمایشی، حمیدرضا معدنکن، امیرآزاد روستا، فاطمه رضا خانی، محمد رمضانی، کیانوش حاتمی، ساغر نوروزی، محمد حاج محمدی، مصطفی خدابنده لو، علی صابر، آرش اعظمی، ثنا آزاد روستا، امیر علی بهاری به عنوان بازیگر حضور داشتند. این در حالی است که عادل جلیلی دستیارو برنامه ریز، امیرآزاد روستا دستیار هنری، حمید فراهانی منشی صحنه و فاطمه کوه گیلانی روابط عمومی نیز دیگر عوامل اجرایی نمایش « در و گبر و یک قرص نان» را تشکیل می دادند.

هم اکنون نمایش های «آلاء» به کارگردانی محمد کاظم تبار و «مرد» به کارگردانی حسین احمد خانی در تالار قشقایی،«قویتر» به کارگردانی جواد تولمی و«همه چیز می گذرد تو نمی گذری» به کارگردانی غلامرضا عربی در تالار سایه و «هایکوی پاروزن یک دست» به کارگردانی ماندانا عبقری در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×