» آرشیو مطالب » اجرای سه نمایش جدید در مرکز تئاتر مولوی
4082098
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای سه نمایش جدید در مرکز تئاتر مولوی

اسفند 14, 1400 0

4082098

در ۲ هفته پایانی سال ۱۴۰۰ سه نمایش جدید در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، پس اتمام اجرای عمومی نمایش های «هملت» و «نادیا» در شامگاه جمعه ۱۳ اسفندماه، نمایش های «آلاء»، «چند تکه لغزان» و «کشیدن دایره» به عنوان نمایش های جدید مجموعه تئاتر مولوی از روز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه در سالن های این مجموعه به صحنه می روند.

نمایش «آلاء» که به موضوع دفاع مقدس می پردازد به نویسندگی و کارگردانی محمد کاظمی تبار و بازی مرجان آقانوری هر شب ساعت ۱۸ و به مدت زمان ۵۵ دقیقه در سالن اصلی تئاتر مولوی اجرا می شود.

همچنین نمایش «چند تکه لغزان» نوشته علیرضا اجلی و کارگردانی پژمان دادخواه است که با بازی ابراهیم عبدی، محمدرضا آریان، سپیده اسلامی و شیدا مقصودلو راد هر شب ساعت ۱۹ در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی میزبان علاقه مندان خواهد بود.

در خلاصه این نمایش ۶۰ دقیقه ای آمده است: «چند تکه لغزان» روایت بخشی از زندگی چهار روزنامه نگار است که در دفتر روزنامه در انتظار هستند و در این مدت خیلی از رازها و ناگفته هایشان بر ملا می شود چون انتظار کارش همینه، حرف می آره.»

نمایش «کشیدن دایره» نیز دیگر نمایش تازه مرکز تئاتر مولوی است که هر شب ساعت ۲۰ در سالن اصلی روی صحنه می رود. این نمایش نوشته و کارگردانی پویش فروزنده است که محمد قدس در مقام تهیه کننده گروه را همراهی می کند.

در این نمایش سینا بالاهنگ، نسیم ناصر زارع، باسط رضایی، رامین دیدنده و شجاع الدین گیاهی به عنوان بازیگر حضور دارند. مدت زمان نمایش «کشیدن دایره» ۶۰ دقیقه است.

روزهای شنبه نمایش های فوق اجرا نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×