» آرشیو مطالب » ابوالفضل همراه در سمت خود ابقا شد/ ماموریت جدید آقای مدیر
4231471
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

ابوالفضل همراه در سمت خود ابقا شد/ ماموریت جدید آقای مدیر

مرداد 10, 1401 0

4231471

مشاور وزیر و مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی ابوالفضل همراه را در سمت رئیس فرهنگسرای نیاوران ابقا کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، مجید زین العابدین مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی ابوالفضل همراه را در سمت رئیس فرهنگسرای نیاوران ابقا کرد.

در حکم مجید زین‌العابدین خطاب به ابوالفضل همراه بر اهتمام به باز تعریف رویدادها و برنامه‌های هنری، حمایت از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها، ایده‌پردازی و طراحی برنامه‌های فاخر هنری و ادبی متناسب با رویکرد عدالت فرهنگی تاکید شده است.

مدیرعامل بنیاد رودکی با اشاره به ظرفیت‌های بین‌المللی فرهنگسرای نیاوران برای توسعه دیپلماسی فرهنگی، ترسیم جایگاه هنر اسلامی ایرانی و انعکاس پیشرفت‌های هنری مبتنی بر تمدن نوین اسلامی را از اولویت‌های دوره جدید مأموریت فرهنگسرای نیاوران اعلام کرد.

همراه پیش از این نیز با حکم سرپرست سابق معاونت امور هنری عهده‌دار این سمت بود که با واگذاری مدیریت این فرهنگسرا به بنیاد رودکی، مجدداً در این مسئولیت ابقا شد.

ابوالفضل همراه دانش‌آموخته نمایش از دانشکده هنرهای زیبا است که علاوه بر فعالی های هنری در تئاتر، مجموعه های نمایشی تلویزیون و فیلم های سینمایی، ریاست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی را در سابقه کاری خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×