» آرشیو مطالب » «آریوبرزن» و سه نمایشنامه دیگر در نشر عنوان منتشر شد
«آریوبرزن» و سه نمایشنامه دیگر در نشر عنوان منتشر شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«آریوبرزن» و سه نمایشنامه دیگر در نشر عنوان منتشر شد

مرداد 8, 1402 2

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور ارتباطات رسانه‌ای نشر عنوان، کتاب «آریوبرزن و روشنک» نوشته حامد مکملی هنرمند نمایشنامه‌نویس و کارگردان قزوینی، شامل ۲ تک‌گوییِ نمایشی‌ است که می‌تواند توسط یک تن یا چند بازیگر روایت شود. روشنک روایتِ زنی مجلس‌گردان است که در معرکه‌ حاکمی گرفتار است و به نگاهِ عاشقی اسیر؛ و آریوبرزن، روایتی‌ است برگرفته از داستانِ گنگ و ناپیدایِ سردارِ بزرگِ پارسی که در برابر اسکندرِ مقدونی ایستاد و برای سرزمین‌اش جان داد.

کتاب دوم حامد مکملی که در نشر عنوان منتشر شده است «زندگی سگ‌مرده و یک نمایشنامه دیگر» نام دارد. «زندگی سگ‌مرده» و «خانه نم‌زده» ۲ نمایشنامه‌ای است که با مضمونی اجتماعی و نگاهی طنزآمیز نوشته شده‌اند. حامد مکملی متولد ۱۳۶۰ در قزوین دارای مدرک کارشناسی‌ارشد ادبیات نمایشی است. وی در زمینه نویسندگی و کارگردانی تئاتر فعالیت می‌کند.

کتاب «آریوبرزن و روشنک»، در ۹۶ صفحه، قطع پالتویی و با قیمت ۸۰ هزار تومان، و کتاب «زندگی سگ‌مرده و یک نمایشنامه دیگر» در ۱۶۸ صفحه قطع پالتویی و با قیمت ۱۴۵ هزار تومان در ۳۵۰ جلد در نشر عنوان برای علاقمندان ادبیات دراماتیک منتشر شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×