مطالب موضوع بین الملل

اجرای اُپرای «بازگشت اولیس به میه» در تئاتر شانزه لیزه پاریس

اجرای اُپرای «بازگشت اولیس به میه» در تئاتر شانزه لیزه پاریس

تئاتر آنلاین: اُپرای «بازگشت اولیس به میه» یکی از آثار کلیدی ادبیات غنایی است که کلودیو مونته وردی، سراینده و آهنگساز ایتالیایی، در سال ۱۶۴۰ میلادی آن را نوشته است. نسخه تازه ای از این اثر در تئاتر شانزه لیزه پاریس به اجرا درآمده است.

پیام ایزابل هوپر به مناسبت روز جهانی تئاتر منتشر شد

پیام روز جهانی تئاتر که هر سال توسط یکی از صاحب نظران یا هنرمندان تئاتر نوشته می شود امسال توسط بازیگر صاحب نام تئاتر و سینمای فرانسه ایزابل هوپر منتشر شده است.

نمایش بختور

نمایش مشترک تئاتر ایران و آذربایجان روی صحنه رفت

تئاتر آنلاین – باکو – در ایام عید خجسته نوروز برای نخستین بار نمایش ‘بختور ‘ تولید مشترک تئاتر بابک شهر تبریز جمهوری اسلامی ایران و تئاتر موزیکال جمهوری آذربایجان در باکو روی صحنه رفت.

«لِنا و اَنیس» برگزیده فصل زمستان تئاتر ملی فرانسه

«لِنا و اَنیس» به کارگردانی علی راضی که در فصل جاری در رپرتوآر تئاتر ملی فرانسه حضور داشت، به عنوان برگزیده فصل زمستان تئاتر ملی فرانسه در استان بورگوین شد.

نمایش سایه ها و باد

استقبال از نمایش «سایه ها و باد» در صربستان

بلگراد – تئاتر آنلاین – نمایش «سایه ها و باد» به کارگردانی ‘فریدون ولایی’ در شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر اسلاویا در بلگراد مورد استقبال قرار گرفت.

اجرای معروف‌ ترین نمایشنامه یوجین اونیل در آمریکا

«سیر طولانی روز در شب» معروف‌‌ترین نمایشنامه یوجین اونیل نمایشنامه‌نویس شهیر آمریکایی با کارگردانی جین هکت در برادوی روی صحنه رفت.

«هری پاتر و کودک نفرین شده» کاندیدای ۱۱ جایزه شد

نمایش «هری پاتر و کودک نفرین شده» که در تئاتر انگلستان روی صحنه است، رکورد کاندیدا شدن دریافت جایزه معتبر «اُلویه» را در طول تاریخ این جایزه به خود اختصاص داد.

Top