تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

۹ اثر هنری به بخش مسابقه جشنواره لاله‌های سرخ راه یافت

1
0
2964636
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute


اندیمشک – فرماندار اندیمشک با اشاره به راه‌یابی یک اثر به بخش مهمان مسابقه گفت: ۹ اثر هنری به بخش مسابقه جشنواره لاله‌های سرخ راه یافت.

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با تئاتر آنلاین عنوان کرد: ۱۵۳ اثر دریافتی به دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ ارزیابی و ۱۰ اثر به مرحله پایانی جشنواره راه یافتند.

وی افزود: هدف از برگزاری بیست‌وچهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ توجه به نقش محوری تئاتر در ترویج فرهنگ، گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ۴ آذر اندیمشک و ترویج فرهنگ و معارف دینی در جامعه است.

فرماندار اندیمشک با اشاره به اینکه ۱۰ اثر هنری به مرحله پایانی جشنواره ملی لاله‌های سرخ راه‌ یافت، اظهار کرد: یک اثر به بخش مهمان مسابقه و ۹ اثر هنری به بخش مسابقه جشنواره لاله‌های سرخ راه یافتند.

وی با اشاره به حذف بخش خیابانی جشنواره لاله‌های سرخ، گفت: با وجود حذف بخش خیابانی از جشنواره ملی لاله‌های سرخ شاهد افزایش آثار رسیده به جشنواره هستیم.

جهانگیری، ترویج فرهنگ، بهرهمندی از تاریخ ارزشمند و گنجینه ادبیات فارسی را از محورهای مهم مورد توجه در جشنواره لاله‌های سرخ دانست و تصریح کرد: توجه به فرهنگ، شیوه، رسوم و کوشش برای صلح جهانی از اهداف مهم جشنواره ملی لاله‌های سرخ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *