۵ اثر هنرمندان گیلانی به چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر راه یافت

رشت- پنج اثر هنرمندان تئاتر استان گیلان در لیست نهایی هیئت انتخاب دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر قرار گرفت. به گزارش تئاتر آنلاین، هیئت انتخاب دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر لیست آثار منتخب برای آماده سازی و بازبینی حضوری به دبیرخانه این جشنواره را معرفی کردند. از بین ۵۸۴ […]

رشت- پنج اثر هنرمندان تئاتر استان گیلان در لیست نهایی هیئت انتخاب دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر قرار گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، هیئت انتخاب دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر لیست آثار منتخب برای آماده سازی و بازبینی حضوری به دبیرخانه این جشنواره را معرفی کردند.

از بین ۵۸۴ متن دریافتی از سوی دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ۷۳ متن توسط هیئت انتخاب جشنواره برگزیده شدند.

«در زمستان» به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم‌زاده مژده‌ی و «لیدر» با نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری آثار منتخب از رشت در جشنواره بین المللی تئاتر فجر است.

همچنین «یک عاشقانه ناآرام» با نویسندگی و کارگردانی وحید درویشی و «هملت در تبعید» اثر داریوش رعیت از دیگر آثار منتخب رشت در این جشنواره هستند.

گفتنی است سمفونی «گرگ نر» بخ نویسندگی و کارگردانی نگار نادری از لاهیجان برای حضور در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر انتخاب شده است.

شهرام کرمی، حسین فدایی حسین و اعظم بروجردی بازخوانی متون این دوره از جشنواره را به عهده داشتند.