» آرشیو مطالب » ۱۰۱ اثر برای سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان رضوی ثبت شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

۱۰۱ اثر برای سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان رضوی ثبت شد

شهریور 15, 1401 0

مشهد ـ مدیر روابط عمومی سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان رضوی گفت: تعداد آثار متقاضی ثبت شده در دبیرخانه سی و دومین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی ۱۰۱ اثر است.

به گزارش تئاتر آنلاین، سید حبیب قاآنی اظهار کرد: تعداد آثار متقاضی ثبت شده در دبیرخانه ۱۰۱ اثر است که از این تعداد ۲۴ اثر از شهرستانهای استان خراسان رضوی هستند.

مدیر روابط عمومی سی و دومین جشنواره تئاتر فجر خراسان رضوی بیان کرد: سی و دومین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی از نهم آذرماه و همزمان با میلاد حضرت زینب (س) در چهار سالن و طی چهار روز در مشهد برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در میان شهرستانها؛ سبزوار با ۷، قوچان ۴، تربت حیدریه و نیشابور ۳، خواف و چناران ۲، کاشمر، خلیل آباد و درگز هر کدام با یک اثر حضور دارند.

قاآنی ادامه افزود: در میان آثار متقاضی شاهد حضور هشت کارگردان خانم و ده الی دوازده کارگردان اولی هستیم.

مدیر روابط عمومی سی و دومین جشنواره تئاتر فجر خراسان رضوی تصریح کرد: بازبینی آثار از سی مهرماه آغاز و تا پانزدهم آبان ماه نتایج اعلام می‌شود.

وی افزود: در حاشیه برگزاری جشنواره، نخستین همایش پژوهشی (رضوان) با رویکرد بازخوانی مباحث پژوهشی حوزه نمایش استان خراسان رضوی با همکاری دانشگاه اقبال برگزار می‌شود که علاقمندان براساس محورهای اعلام شده در فراخوان تا ۲۰ شهریورماه می‌توانند چکیده مقالات خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است سی و دومین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی آذرماه ۱۴۰۱ در مشهد برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×