یک بازیگر دیگر کارگردان شد/ السکاندر اسکارزگارد فیلم می‌سازد

الکساندر اسکارزگارد بازیگر با ساخت فیلم «گله» به دنیای کارگردان‌ها می‌پیوندد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، الکساندر اسکارزگارد بازیگر ۴۶ ساله سوئدی با ساخت فیلمی با عنوان «گله» اولین تجربه کارگردانی خود را ثبت می‌کند. قرار است فلورنس پیو در کنار خود اسکارزگارد بازیگران این فیلم باشند. داستان این فیلم درباره گروهی […]

الکساندر اسکارزگارد بازیگر با ساخت فیلم «گله» به دنیای کارگردان‌ها می‌پیوندد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، الکساندر اسکارزگارد بازیگر ۴۶ ساله سوئدی با ساخت فیلمی با عنوان «گله» اولین تجربه کارگردانی خود را ثبت می‌کند.

قرار است فلورنس پیو در کنار خود اسکارزگارد بازیگران این فیلم باشند.

داستان این فیلم درباره گروهی مستندساز است که به مناطق دورافتاده آلاسکا سفر می‌کنند تا زندگی گونه در حال انقراضی از گرگ‌ها را ثبت کنند؛ اما همه تلاش آنها با فاش شدن حقیقتی مرگبار در هنگام اهدای جوایزی معتبر با تهدید روبرو می‌شود.

داستان این فیلم غیراقتباسی را رز گیلروی نوشته است که دختر نویسنده و کارگردان دن گیلروی است.

پیو و اسکارزگارد پیشتر در مینی سریال بریتانیایی «درامر کوچولو» در سال ۲۰۱۸ با هم بازی کرده‌بودند که بر مبنای داستانی از جان لوکاره ساخته شده بود و داستان هنرپیشه انگلیسی را تصویر می‌کرد که توسط موساد استخدام شده تا در سال ۱۹۷۹ در یک گروه فلسطینی نفوذ کند.

در کارنامه فلورنس پیو بازی در «اوپنهایمر» کریستفر نولان و «تل‌ماسه» دنی ویلنوو نیز جای دارد. وی به تازگی با فیلم «نگران نباش عزیزم» اولیویا وایلد دیده شد.

اسکارزگارد اکنون در حال بازی در فیلم جنگی «لی» با بازی کیت وینسلت است. وی به زودی با فیلم ترسناک «اینفینیتی پول» ساخته برندن کراننبرگ دیده می‌شود.

فیلمبرداری «گله» از مارس (اسفند) شروع می‌شود.