«گُرگاس» به تئاتر شهر می‌رسد

نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی به‌ زودی روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، حمیدرضا نعیمی کارگردان تئاتر ایران در تازه‌ترین اثر خود قصد دارد نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» را در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه ببرد. این نمایش کمدی داستان مردی است […]


نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی به‌ زودی روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، حمیدرضا نعیمی کارگردان تئاتر ایران در تازه‌ترین اثر خود قصد دارد نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» را در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه ببرد.

این نمایش کمدی داستان مردی است که برای منسب وزارت دارایی انتخاب می‌شود. او می‌داند بسیاری‌ از مسئولان و سازمان‌ها در فساد، اختلاس و پولشویی گسترده‌ کشور دست دارند. پس اعلام می‌کند که بی‌هیچ ملاحظه‌ای قصد پاک‌سازی و اصلاحات دارد. از همین رو دیگران با تهدید، تطمیع و تزویر سعی می‌کنند او را از خواسته و هدف‌ش دور کنند اما او با عزمی راسخ قصد دارد مفسدان را مجازات کند. وزیر دارایی، با موانع و کارشکنی‌هایی که در طول مبارزه مواجه می‌شود، در می‌یابد ریشه‌ این فسادهای گسترده به جای دیگری بازمی‌گردد، پس با اختیارات تامی که از سوی رئیس‌جمهور دریافت کرده همه را غافل‌گیر می‌کند.

نعیمی و گروه تئاتر «شایا» قصد داشتند در فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نمایش «فردریک» را در سالن اصلی تئاترشهر روی صحنه ببرند که با وجود آماده‌سازی دکور، لباس، موسیقی و کسب مجوز از شورای نظارت و ارزشیابی، اجرای این نمایش به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. اکنون حمیدرضا نعیمی می‌خواهد با تولید و اجرای این نمایش کمدی، گامی برای بهبود وضعیت موجود بردارد.

بازیگران و عوامل نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» به‌ زودی معرفی می‌شوند.