» آرشیو مطالب » «گورستان چند ملیتی» در عمارت نوفل‌ لوشاتو
3327694
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«گورستان چند ملیتی» در عمارت نوفل‌ لوشاتو

دی 3, 1398 0

3327694
نمایش «گورستان چند ملیتی» به نویسندگی و کارگردانی سعید درآینده در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «گورستان چند ملیتی» به نویسندگی و کارگردانی سعید درآینده از چهارم دی‌ماه در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. در این نمایش، چند انسان با فرهنگ‌های مختلف در جایی شبیه یک دادگاه بازخواست می‌شوند و رویدادهای متعددی برای هریک از آنها رقم می‌خورد اما در انتها، حکم اجرایی در این دادگاه بسیار متفاوت است.

در توضیح این نمایش آمده است: در زندگیِ هر انسانی، تجربیات گوناگونی رخ می‌دهد. زندگی برای هرکس معنای خاصی دارد و شرایط زندگی برای هرکس متفاوت است، گویی زندگی، مجموعه‌ای از افتادن‌ها، برخاستن‌ها و به پیش‌ رفتن‌هاست.

بازیگران این اثر محسن امامی، علی ریاحی‌زاده، مریم نوروزی، سعید درآینده، پوریا میرمجیدی، امیرحسین رئیس دانایی، اهورا فیجانی، مسعود میاحی‌پور، فاطمه آمی‌احمدی، زهرا عبداللهی، آرش عمادی و محدثه گودرزی هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان: سهیل صمدی، مدیر تبلیغات: فریبا جدیدی، هماهنگی: شهرآشوب مفتاحی، تیزر: گروه هنری آرت‌کات، طراح دکور و نقاش: مژده حسینی، پوستر و گرافیست: رویا معتمدی، عکاس: فرشاد فیض‌شلدی و رویا معتمدی، گریم: فرزانه جدید، آیدا خواجه وند و محیا اکبری، منشی صحنه: زهرا عبداللهی و صدا و نور: سهیل صمدی و امیرحسین نامور.

فروش اینترنتی «گورستان چند ملیتی» در سایت تیوال صورت می‌گیرد. این اثر از چهارم تا بیست‌وهشتم دی‌ ماه ساعت ۱۹:۳۰ به مدت شصت دقیقه در عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو به نشانی حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×