» آرشیو مطالب » گزارش آماری نمایش‌های تماشاخانه‌ ایرانشهر اعلام شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

گزارش آماری نمایش‌های تماشاخانه‌ ایرانشهر اعلام شد

مرداد 8, 1401 0

آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌هایی که تیر ماه ۱۴۰۱ در سالن‌های مجموعه‌ تماشاخانه‌ ایرانشهر روی صحنه رفتند، اعلام شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین ‌الملل تماشاخانه‌ ایرانشهر، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های «عنوان موقت: براش»، «پلاس پلاس به توان ۲»، «تلفات» و «پناه‌کاه» که تیر ماه سال جاری در سالن‌های سمندریان و ناظرزاده‌ کرمانی روی صحنه رفتند به تفکیک اجراها مشخص شد.

نمایش «عنوان موقت: براش» به کارگردانی نرگس هاشم‌پور که از روز سوم تیر ماه در سالن حمید سمندریان با ظرفیت ۱۵۰ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان روی صحنه رفت با ۲۵ اجرا تا تاریخ سوم مرداد ماه و با میزبانی از ۱۶۵۹ تماشاگر، فروشی معادل ۱۰۵ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان داشته است.

نمایش «پلاس پلاس به توان ۲» به کارگردانی مشترک نیما شعبان نژاد و سعید دشتی که از روز دوازدهم تیر ماه در سالن حمید سمندریان با قیمت بلیت ۱۰۰ و ۱۳۰ هزار تومان روی صحنه رفت با ۳۵ اجرا تا تاریخ هفتم مرداد توانست با میزبانی از ۵۳۳۰ تماشاگر به فروش ۵۸۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «پناه‌کاه» به کارگردانی فرید قادرپناه که از روز دوم تیر ماه در سالن ناظرزاده‌ کرمانی با ظرفیت ۲۱۲ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان به صحنه رفت با ۲۶ اجرا تا تاریخ سوم مرداد با میزبانی از ۱۹۹۲ تماشاگر، فروشی معادل ۱۸۲ میلیون و ۵۴۴ هزار تومان داشته است.

اجراهای نمایش «پناه‌کاه» تا تاریخ چهاردهم مرداد ماه به مدت ۱۰ اجرا تمدید شده است.

نمایش «تلفات» به کارگردانی علیرضا معروفی که از روز دوم تیرماه در سالن ناظرزاده‌ کرمانی با قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان روی صحنه رفت با ۲۵ اجرا تا تاریخ سوم مرداد توانست با میزبانی از ۱۱۷۱ تماشاگر به فروشی معادل ۸۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×