گردهمایی نمایشگران تئاتر کودک در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری

شب نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان همراه با رونمایی از نمایشنامه‌های جدید کودک در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، شب نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بنیاد نمایش کودک، انجمن صنفی سراسری تئاتر کودک و نوجوان و انتشارات آماره تدارک دیده شده است.

در شب نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان برنامه‌های متنوعی از جمله سخنرانی داوود کیانیان درباره نمایشنامه‌نویسی کودک، سخنرانی مهدی قلعه رئیس انجمن صنفی تئاتر کودک و نوجوان، نمایشگاه و فروش کتاب‌های تئاتر کودک، نمایشنامه‌خوانی و نکوداشت زنده یاد باغچه‌بان بخش‌های این مراسم خواهد بود.

همچنین انتشارات آماره در این برنامه با دعوت از پیشکسوتان برای ارائه متون چاپ نشده خود در طرح «با پیشکسوتان‌ تئاتر کودک» دعوت به عمل می‌آورد.

در این مراسم هفت جلد نمایشنامه جدید کودک و نوجوان به قلم منوچهر اکبرلو نیز رونمایی خواهد شد.

این همایش روز شنبه دوم بهمن سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۸ با حضور پیشکسوتان، هنرمندان و علاقه‌مندان تئاتر در سالن مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله برگزار می‌شود.

ورود علاقه‌مندان به این برنامه آزاد است.