گرانی کاغذ ماهنامه «تیاتر» را به فصلنامه تبدیل کرد

مجله تخصصی «تیاتر» با سردبیری مجید امرایی که به صورت ماهنامه منتشر می‎‌شد، به دلیل گرانی کاغذ، از این پس به شکل فصلنامه منتشر می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین، مجله تخصصی «تیاتر» از این پس به دلیل گرانی کاغذ به صورت فصلنامه منتشر می‌شود. در شماره جدید این مجله علاوه بر مقالات و یاداشت های […]


مجله تخصصی «تیاتر» با سردبیری مجید امرایی که به صورت ماهنامه منتشر می‎‌شد، به دلیل گرانی کاغذ، از این پس به شکل فصلنامه منتشر می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، مجله تخصصی «تیاتر» از این پس به دلیل گرانی کاغذ به صورت فصلنامه منتشر می‌شود. در شماره جدید این مجله علاوه بر مقالات و یاداشت های تخصصی با موضوع نمایش درمانی و هنر درمانی، مطالبی در خصوص ارتباط صادق هدایت با تئاتر، زیبایی‌شناسی تئاتر شورایی، گفتگو با مارگاریتا پیانتینی نمایش درمانگر ایتالیایی فرانسوی و تماشاخانه فردوسی تهران منتشر شده است.

نقش تئاتر در معادلات سیاسی، آموزش نمایش درمانی، یک پروتکل درمانی برای نمونه، گزارش اعزام نخستین تیم نمایش درمانی به مناطق سیل‌زده خوزستان، آشنایی با فیلم تراپی و همچنین نمایشنامه کاپوچینوی ایرلندی از دیگر مطالب فصلنامه تخصصی تیاتر است.

بیست و چهارمین شماره از مجله تخصصی تیاتر با قیمت ۱۰ هزار تومان از طریق دکه‌های روزنامه فروشی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.