کنسرت گروه تنبورنوازان “لاوچ” در نیاوران

کنسرت گروه تنبورنوازان “لاوچ” با اجرای آثاری از علی اکبر مرادی روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

1کنسرت گروه تنبورنوازان “لاوچ” با اجرای آثاری از علی اکبر مرادی روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 به گزارش MrArt.ir، قطعات فارسی این کنسرت از ساخته‌های حیدر کاکی روی اشعار باباطاهر و مولوی و قطعات کردی از ساخته‌های علی‌اکبر مرادی روی اشعار برخی از شاعران کرد انتخاب شده است.

گروه تنبور “لاوچ” به سرپرستی علی‌اکبر مرادی در اوایل دهه ۷۰ شکل گرفت و تا اوایل دهه ۸۰ در جشنواره‌ها و کنسرت‌های متعدد حضور فعال داشت. این گروه بعد از گذشت ده سال و از تابستان سال ۹۰ با اعضای جدید فعالیت خود را آغاز کرده است.

مریم شهبازی همخوان، شعله اخوان، فرزاد بازگیر، صیاد محمدی تنبور، ارسلان عباسی تارباس، آرش خورشیدی کمانچه، افشین صائب نژاد دف و دمام و همایون کاکی تنبک گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می دهند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این کنسرت که ساعت ۱۸ تاریخ یاد شده در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود، می‌توانند به فرهنگسرای نیاوران، آموزشگاه موسیقی یارسان و همچنین انتشارات ققنوس و دارینوش مراجعه کنند.