» آرشیو مطالب » کمک هزینه گروه‌های «تئاتر فجر» تسویه شد/پرداخت تعهدات اجرای عمومی
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

کمک هزینه گروه‌های «تئاتر فجر» تسویه شد/پرداخت تعهدات اجرای عمومی

بهمن 20, 1398 2


مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد که همزمان با آخرین روز اجراهای سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، تمامی کمک هزینه گروه‌های نمایشی حاضر در جشنواره تسویه شد.

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی درباره وضعیت تسویه کمک هزینه گروه‌های نمایشی حاضر در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، به تئاتر آنلاین گفت: امروز یکشنبه ۲۰ بهمن و در آخرین روز سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تمامی کمک هزینه گروه‌های نمایشی در حال پرداخت و تسویه است. ما می‌خواستیم طی چند روز گذشته قسط دوم کمک هزینه‌ها را پرداخت کنیم که به دلیل مراحل اداری این امر طول کشید ولی خوشبختانه امروز کل مبلغ کمک هزینه‌ها تسویه می‌شود.

وی یادآور شد: تنها بخش تعهدات اجرایی و هنری سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نظیر هزینه‌های چاپ و اقامت و مواردی از این دست می‌ماند که این تعهدات هم با دریافت کامل اعتبار جشنواره، تا پایان سال تسویه می‌شوند.

مدیرکل هنرهای نمایشی اظهار کرد: خوشبختانه امسال بر خلاف سال گذشته، توانستیم تعهدات گروه‌های نمایشی حاضر در جشنواره را به موقع پرداخت کنیم. من همینجا از ۱۲۱ گروه، هنرمندان و مخاطبان شرکت کننده در جشنواره که کمک کردند جشنواره سی و هشتم تئاتر فجر به نحو شایسته ای برگزار شود، قدردانی می کنم و امیدوارم با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌شود دوره‌های بعدی جشنواره هر چه با شکوه تر برگزار شوند.

کرمی درباره وضعیت تسویه بودجه‌های حمایتی گروه‌های نمایشی که در طول سال ۹۸ اجرای عمومی داشته‌اند، تأکید کرد: همچنان از ابتدای سال جاری بودجه‌های حمایتی گروه‌های نمایشی را پرداخت نکرده‌ایم زیرا اعتبار و بودجه های حمایتی خود را دریافت نکرده بودیم. در تلاش هستیم تا پایان سال جاری، حداقل بودجه‌های حمایتی اجراهای عمومی گروه‌های به صحنه رفته در نیمه اول سال ۹۸ را پرداخت و تسویه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×