کمپانی تئاتر «امید ایران» مستقر می‌ شود

مدیر کمپانی تئاتر «امید ایران» اظهار کرد که از اواخر شهریورماه سال جاری این کمپانیر در مکانی ثابت مستقر می شود؛ فضایی لابراتواری برای علاقه مندان به بازیگری.

مدیر کمپانی تئاتر «امید ایران» اظهار کرد که از اواخر شهریورماه سال جاری این کمپانیر در مکانی ثابت مستقر می شود؛ فضایی لابراتواری برای علاقه مندان به بازیگری.

به گزارش تئاتر آنلاین، کیومرث مرادی که این روزها نمایش «هملت، تهران ۲۰۱۷» را با حضور جوانان تئاتری به عنوان یکی از تولیدات کمپانی تئاتر «امید ایران» روی صحنه دارد درباره دیگر فعالیت های این کمپانی تئاتر به مهر گفت: تا اواخر شهریورماه سال جاری من به همراه آیدین الفت کمپانی تئاتر «امید ایران» را مکانی ثابت مستقر می کنیم؛ مکانی دارای ۲ پلاتو کتابخانه و در کل فضایی لابراتوارمانند برای بازیگران تئاتر و علاقه مندان به بازیگری.

این کارگردان تئاتر ایران اظهار کرد: یکی از برنامه های اصلی در کمپانی تئاتر «امید ایران» در ۶ ماهه دوم سال تهیه کنندگی و مشاوره از کارهای جوانان مستعد تئاتری است که در این راستا ۲ نمایش «سلام خداحافظ» و «باغ وحش شیشه ای» با کارگردانی ۲ جوان مستعد با حمایت من تولید شده اند و در حال رایزنی برای اجرای عمومی این آثار در تالار مولوی هستیم.

مرادی با تأکید بر اینکه تولید کار و حمایت از جوانان از اهداف اصلی و مهم کمپانی تئاتر «امید ایران» است، افزود: از کمپانی ما برای حضور در چند فستیوال خارجی دعوت به عمل آمده که قصد دارم گروه های جوان کمپانی را به این فستیوال ها اعزام کنم. از این رو نمایش «دشمن مردم» که چندی پیش در سالن اصلی تالار مولوی نیز اجرا شد، به فستیوال تئاتر هندوستان اعزام می شود.

وی در پایان یادآور شد: برای من مهم است که کمپانی تئاتر «امید ایران» ایجاد کار کند و جوانان مستعد در بدنه کمپانی فعالیت کنند و از تولید و کار کارگردان های جوان حمایت مادی و معنوی شود.