کمدی محبوبِ ویلیام شکسپیر دوباره جان می‌گیرد

اجرای تازه‌ای از «رویای نیمه‌شب تابستان»، اثر ویلیام شکسپیر با بازی کری الیس، بازیگر انگلیسی روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، کری الیس، بازیگر و خواننده انگلیسی که بیشتر تجربه حضور در تئاترهای موزیکال را دارد و در نمایش‌هایی مانند «بینوایان» و «شرور» اجرا داشته است، نقش تیتانیا در کمدی محبوب «رویای نیمه‌شب تابستان» را در سالن گیت‌هاوس در شهر استافورد انگلستان ایفا می‌کند.

این بازیگر ۴۳ ساله درباره پیوستن به گروه بازیگران نمایش گفت: «بسیار هیجان‌زده هستم که به گروه بازیگران «رویای شب نیمه تابستان» برای بازی در نقش تیتانیا، ملکه پری‌ها ملحق می‌شوم. این یک چالش جدید برای من خواهد بود و بی‌صبرانه منتظر شروع اولین حضور خود در اثری شکسپیری هستم.»

website 1920 x

مایک گرووز، تهیه‌کننده نمایش هم از همکاری با این بازیگر ابراز خشنودی کرد و افزود: «ما از حضور کری در گروه بازیگران بسیار خوشحالیم. او استعداد بزرگی است و این یک اتفاق بزرگ برای استافورد است که چهره‌ای بین المللی را روی صحنه داشته باشد.»

«رویای یک شب نیمه تابستان»، یک اثر کمدی است که توسط ویلیام شکسپیر نوشته شده است. محل وقوع نمایش در آتن است و شامل چندین داستان فرعی می‌شود که حول ازدواج تزئوس و هیپولیتا می‌چرخد. یک زیرمجموعه نمایشنامه، درگیری بین چهار عاشق آتنی است. این نمایش یکی از محبوب‌ترین آثار شکسپیر است که به طور گسترده‌ای بارها در کشورهای مختلف اجرا شده است.»

«رویای نیمه‌شب تابستان» از ۲۳ ژوئن (۲ تیر) تا ۹ ژوئیه (۱۸ تیر) ۲۰۲۳ در سالن تئاتر گیت هاوس در شهر استافورد انگلستان اجرا خواهد شد.

kerry ellis qlqq

ترجمه: ایران تئاتر – منبع: واتس‌ آن‌ استیج