براد پیت و کریس همسورث در مغازه شیرینی‌ فروشی

کریس همسورث با استفن گاهان فیلم‌ساز اسکار گرفته سینما در درام دلهره‌آور و جنایتکارانه «مغازه شیرینی‌فروشی» همکاری می‌کند.

کریس همسورث با استفن گاهان فیلم‌ساز اسکار گرفته سینما در درام دلهره‌آور و جنایتکارانه «مغازه شیرینی‌فروشی» همکاری می‌کند.

«مغازه شیرینی‌فروش» بر‌عکس فیلم‌های اکشن و ماجراجویانه قبلی همسورث، حال و هوایی واقع‌گرایانه و تلخ دارد.

فیلم‌نامه این درام جنایتکارانه را خود گاهان نوشته و همسورث در آن در نقش یک کارمند مخابرات ظاهر می‌شود که شغل خود را تغییر می‌دهد.

این کاراکتر با نقل مکان به منطقه بروکلین، تبدیل به یک مامور پلیس می‌شود و به زودی متوجه توطئه بزرگی می‌شود که در پیرامون وی وجود دارد.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «مغازه شیرینی‌فروشی» اعلام نشده است، ولی گفته می‌شود کلید فیلم‌برداری آن فصل بهار زده خواهد شد.

سازندگان فیلم برای انتخاب بازیگر مرد نقش مکمل – که اهمیت زیادی در قصه و ماجراهای آن دارد – به دنبال یک بازیگر مطرح و درجه یک سینما هستند.

برادپیت و کریستف والتز گزینه‌های اصلی و اول سازندگان «مغازه شیرینی‌فروشی»، برای ایفای این نقش مهم هستند.

اما هیچ یک از این دو بازیگر، هنوز در رابطه با این موضوع اظهار نظری نکرده‌اند.

کریس همسورث در حالی قرارداد بازی در «مغازه شیرینی‌فروشی» را امضا کرده که هفته قبل اعلام شد او در اکشن «آدمکش‌ آمریکایی» بازی نخواهد کرد.

به نقل از این بازیگر گفته شده وی فیلم‌نامه این فیلم را سطحی و کم‌ارزش ارزیابی کرده است. این در حالی است که این فیلم، بر اساس قصه یک مجموعه کتاب پرخواننده ساخته می‌شود.

همسورث هم اکنون در شهر لندن جلوی دوربین قسمت دوم اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «تور» به کارگردانی آلن تیلور است.

او قرار است در اکشن علمی تخیلی جدید استیون اسپیلبرگ به نام «روبوپوکالیپس» هم بازی کند، اما زمان شروع کار تولید این فیلم هنوز اعلام نشده است.

این بازیگر استرالیایی‌تبار سینما، تا قبل از پایان سال جاری میلادی اکشن ماجراجویانه «سقوط سرخ» را به روی پرده سینماهای جهان می‌فرستد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.