1255نسخه دوباره‌سازی شده و انگلیسی زبان فیلم پرفروش فرانسوی «غیرقابل لمس‌ها»، کریس تاکر را برای ایفای یکی از دو نقش اصلی خود انتخاب کرد.

این کمدین سیاه‌پوست قبل از این در فیلم‌های موفقی مثل مجموعه فیلم «ساعت شلوغی» و «عنصر پنجم» بازی کرده است.

«غیر قابل لمس‌ها» دو کاراکتر اصلی دارد که یکی سیاه‌پوست و دیگری سفیدپوست است. بازیگر سفیدپوست نسخه جدید هنوز انتخاب نشده است.

قصه فیلم درباره اشراف‌‌زاده‌ای است که به شدت تعصب نژادی دارد و از آدم‌های قوم‌های مختلف و غیر سفید‌پوست تنفر دارد.

زمانی که این اشراف‌زاده بر اثر یک حادثه تصادف علیل و فلج می‌شود، یک پرستار مرد سیاه‌پوست مامور مراقب و نگهداری از او می‌شود.

رابطه خصمانه این دو به تدریج شکل دوستی به خودش می‌گیرد و اشراف‌زاده متعصب، دیدگاه‌های نژادپرستانه خود را کنار می‌گذارد.

کریس تاکر می‌گوید از این که برای بازی در این کمدی اجتماعی و ضد تبعیض نژادی انتخاب شده، بسیار خوشحال است.

به گفته او: «از زمانی که بحث تولید نسخه انگلیسی‌زبان این کمدی پرفروش فرانسوی مطرح شد، آرزو می‌کردم مرا برای ایفای نقش پرستار سیاه‌پوست قصه انتخاب کنند.»

قرار است نقش اشراف‌زاده قصه فیلم را یکی از بازیگران درجه یک انگلیسی‌زبان سینما بازی کند، ولی هنوز هیچ نامی در این رابطه مطرح نشده است.

پل ‌فیگ که سال قبل فیلم اسکاری و پرفروش و کمدی درام «ساق دوش‌ها» را روی پرده سینماها داشت، کارگردانی نسخه جدید «غیر قابل لمس‌ها» را به عهده دارد.

او که در حال انجام مذاکرات نهایی با تهیه‌کنندگان فیلم است، گفته مایل است کالین فیرث ایفای نقش اصلی آن را به عهده بگیرد.

این بازیگر دو سال قبل برای درام شرح حال‌گونه «سخنرانی پادشاه» و بازی در نقش شاه جوان و الکن انگلستان، اسکار بهترین بازیگر مرد سال را دریافت کرد.

اما تهیه‌کنندگان فیلم گفته‌اند قصد دارند این نقش را به یک بازیگر مشهور بدهند، تا حضور او تضمین‌کننده فروش فیلم در جدول گیشه نمایش سینماها باشد.

در نسخه اصلی فرانسیس کلوزو و عمرسای بازی می‌کردند. دریک تولدانو و الیویه ناکاچه کارگردان این نسخه فرانسوی زبان بودند، که در این کشور اروپایی بیش از 200 میلیون دلار فروش کرد.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :