» آرشیو مطالب » «کرونا» بار دیگر سینما و تئاتر را تعطیل کرد/تصمیم با استانداری‌ها
3155616
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«کرونا» بار دیگر سینما و تئاتر را تعطیل کرد/تصمیم با استانداری‌ها

مهر 12, 1399 0

3155616
به‌دنبال استمرار وضعیت قرمز در استان تهران، کلیه سالن‌های تئاتر و سینما در پایتخت از امروز تا پایان روز ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود.

به گزارش تئاتر آنلاین، با اعلام معاون استاندار تهران مبنی‌بر اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت برای کنترل شیوع ویروس کرونا و عبور از وضعیت قرمز، کلیه سالن‌های سینما و تئاتر در تهران، تا تاریخ ۱۸ مهرماه تعطیل خواهد بود.

محسن حسن‌زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی درباره وضعیت تعطیلی سالن‌های تئاتری طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی استانداری تهران مبنی بر ایجاد محدودیت‌های جدید کرونایی، به تئاتر آنلاین گفت: با استعلام مدیرکل هنرهای نمایشی از معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر ایجاد محدودیت‌های جدید، فعالیت‌های تئاتری تعطیل می‌شوند.

وی ادامه داد: بر اساس این اطلاعیه سالن‌های و فعالیت‌های تئاتری از روز ۱۲ مهر به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی نیز در گفتگو با تئاتر آنلاین ضمن تأیید این خبر گفت: بناب ر اعلام ستاد کرونا تصمیم‌گیری در زمینه فعالیت سالن‌های سینما برعهده استانداری‌ها است و بنا بر تصمیم امروز استانداری تهران، سینماهای پایتخت تا یک هفته تعطیل خواهد بود.

وی درباره وضعیت فعالیت سالن‌های سینمایی در دیگر استان‌ها هم تأکید کرد: در این زمینه تصمیم‌گیری در هر استان برعهده استانداری خواهد بود.

بنا بر پیگیری تئاتر آنلاین، تعطیلی اعمال شده در سالن‌های سینما و تئاتر تنها یک هفته خواهد بود و استمرار آن منوط به بررسی مجدد شرایط از سوی ستاد کرونا خواهد بود.

سالن‌های سینما و تئاتر پیش از این و همزمان با موج اول کرونا از تاریخ ۳ اسفندماه سال ۹۸ تعطیل شده بود. فعالیت کلیه مراکز هنری با عبور از موج اول از ابتدای تیرماه امسال از سر گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×