کدام تبلیغات چاپی برای کسب و کار شما بهتر است؟

با این‌که روش‌های تبلیغاتی دیجیتال گسترده شده است اما هنوز هم تعامل مردم با تبلیغات چاپی بهتر است و آن‌ را بهتر به خاطر می سپارند. چاپ پوستر ارزان اما کاربردی و رسا، برای مدت زیادی در ذهن مشتری‌ باقی می‌ماند.

آیا تا به حال با این سوال مواجه شده‌اید که کدام یک از روش های تبلیغاتی بیشتر از سایر روش‌ها برای کسب و کار شما مناسب است؟ روش‌های مختلفی برای این‌کار وجود دارد. در حال حاضر روش‌های نوینی برای تبلیغات ارائه شده است که بیشتر فضای دیجیتال را هدف قرار می‌دهند. اما روش تبلیغات با چاپ هنوز جایگاه خود را حفظ کرده است. برندهای بزرگ از تبلیغات چاپی هم در کنار تبلیغات دیجیتال استفاده می‌کنند تا مخاطبانشان را هم در دنیای واقعی و هم در فضای مجازی هدف قرار بدهند.

تبلیغات با روش های چاپی نظیر چاپ پوستر و کاتالوگ نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی ارزان‌تر است و کار‌ایی بهتری هم دارد. در این گزارش روش‌های مختلف تبلیغات چاپی را بررسی می‌کنیم تا متوجه شوید کدام یک از آن‌ها تأثیر بیشتری برای کسب و کار شما دارد.

چاپ پوستر ارزان

با این‌که روش‌های تبلیغاتی دیجیتال گسترده شده است اما هنوز هم تعامل مردم با تبلیغات چاپی بهتر است و آن‌ را بهتر به خاطر می سپارند. چاپ پوستر ارزان اما کاربردی و رسا، برای مدت زیادی در ذهن مشتری‌ باقی می‌ماند.

مشتریان به صورت ناخودآگاه برای محصولاتی که به‌صورت چاپی و فیزیکی تبلیغ می‌شوند ارزش بیشتری قائل هستند. اما ویژگی منحصر به فرد پوستر خلاقانه این است که مشتری علاوه بر اینکه خود بخاطر این تبلیغ، محصول مورد نظر را خریداری می‌کند، درباره طرح خلاقانه آن با دیگران هم حرف می‌زند و در این میان محصول را هم به دیگران معرفی خواهد کرد. خدمات نوین و گسترده چاپ امکان چاپ پوستر ارزان، خلاقانه و با کیفیت را امکان پذیر کرده است.

چاپ استند رول آپ

در کشور ما از استند رول آپ نمایشگاهی و به‌طور محدودتر در سمینارها و کنفرانس‌ها استفاده می‌شود. چاپ استند رول‌ آپ روشی بسیار مناسب و کم هزینه برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف هم هست. زمانی که شما قصد دارید در فضایی سربسته به معرفی کسب و کار خود بپردازید، به راحتی با این استند می‌توانید به اهداف تبلیغاتی خود برسید. با طراحی گرافیکی ماهرانه و چاپ استند رول آپ، در هر زمان و در هر مکانی می‌توانید محصول یا کسب و کارتان را معرفی کنید.

images 1673550090

استند رول آپ جمع می شود و در کیف قرار می‌گیرد و به همین دلیل قابل حمل و نقل است. از طرفی روی متریال باکیفیتی چاپ می‌شود و به همین دلیل تا مدت زیادی قابل استفاده است. به دلیل رول شدن محتوای آن ماندگاری زیادی دارد و چاپ آن آسیب نمی‌بیند. شما همچنین می‌توانید استند رول آپ را به صورت دو طرفه سفارش دهید. با این روش وقتی مخاطبان از دو جهت استند عبور می‌کنند، با برند و کسب و کار شما آشنا خواهند شد.

چاپ کاتالوگ

از زمانی‌که بازار تبلیغات چاپی رونق گرفته، چاپ کاتالوگ پایه ثابت پیشرفت آن بوده‌ است. تقریبا هر روز با شکل‌های جدید و جذابی از کاتالوگ‌ها روبرو می‌شویم که تلفیق هنر گرافیک و چاپ هستند. کاتالوگ‌ها در زمینه معرفی محصولات به مشتریان ایفای نقش می‌کنند. کمتر کسی وجود دارد که کاتالوگی خلاقانه و حرفه‌ای را ببیند و آن‌را کامل بررسی نکند. معمولا این کاتالوگ ها از جذابیت ویژه‌ای برخوردارند.

images 1673550174

قیمت مناسب کاتالوگ‌ها به همراه پیام‌رسانی خوب و بازاریابی موفقیت آمیز، آن‌ها را به روشی پرطرفدار برای تبلیغات چاپی تبدیل کرده است. تعدادی از محصولات متنوع یک شرکت یا کارخانه در دفترچه‌ای دارای طراحی گرافیکی خاص، معرفی می‌شوند و مشتریان با یک نگاه سطحی می‌توانند با محصولات مختلف آشنا شوند و به راحتی برای خرید تصمیم بگیرند.

استفاده از روانشناسی رنگ‌ها در رنگ‌بندی کاتالوگ‌ها باعث موفقیت بیشتر آن‌ها در زمینه تبلیغات می‌شود. زیرا تاثیر رنگ‌ها در ذهن مشتریان و انتخاب آن‌ها نقش مهمی دارد.

کدام یک از روش‌های تبلیغات چاپی بهتر است؟

هر یک از روش‌های تبلیغات چاپی که در بالا ذکر کردیم، مفید و کار‌آمد بودن خود را بارها ثابت کرده‌اند. البته به شرطی که کار طراحی و چاپ آن ها توسط افراد حرفه‌ای و ماهر انجام شده باشد. اما برای رشد کسب و کار باید به‌ طور مستمر به معرفی محصولات و خدمات بپردازید. تا زمانی‌ که اطلاع‌رسانی در زمینه کسب و کار شما به روز باشد می‌توانید انتظار رشد آن را داشته باشید.

استفاده از روش‌های مختلف تبلیغات چاپی در کنار هم می‌توانند به برند سازی محصولات شما کمک کنند. کارشناسان ماهر و با تجربه کار تبلیغات محصول و خدمات شما را طوری برنامه‌ریزی می‌کنند که از چند کانال مختلف به مشتریان معرفی می‌شوند هرچقدر گروه‌های بیشتری را هدف قرار دهید و آن‌ها را با محصولات و خدماتتان آشنا کنید، فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. از طرف دیگر، هزینه‌ای که تبلیغات چاپی می‌پردازید در مقایسه با جذب مشتریان و فروش محصولات ناچیز است.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که باید کار طراحی و چاپ پوستر، استند رول آپ و کاتالوگ خود را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید تا به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنید. اگر در زمینه طراحی و چاپ پوستر و استند و کاتالوگ نیاز به راهنمایی و دارید می توانید از کارشناسان ماهر و با تجربه چندین ساله کاری شرکت ایده گستر تماس بگیرید و از راهنمایی ایشان بهره‌مند شوید. برای طراحی و چاپ پوستر، استند رول آپ و کاتالوگ وارد سایت ایده گستر شوید، نمونه کارهای ما را ببینید و برای ثبت سفارش خود با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. آن‌ها بعد از دریافت سفارش، در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مورد نظرتان را آماده و برایتان ارسال می‌کنند.