» آرشیو مطالب » کدام بازیگران مرد درگیر «جنون محض» شدند
4144199
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

کدام بازیگران مرد درگیر «جنون محض» شدند

اردیبهشت 18, 1401 0

4144199

امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع، علی پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی گروه، امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع و علی‌پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین، کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی و تهیه‌کنندگی مشترک حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته ایفای نقش می‌کنند.

کوشک‌جلالی پیش از این چهار بازیگر زن این نمایش به‌ نام‌های الهام پاوه نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند را معرفی کرده بود.

نمایش «جنون محض» که جزو نمایش‌های کمدی مطرح در اروپا و نمایش برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، فضای یک گروه تئاتری را به هنگام تمرین نشان می‌دهد. افراد گروه سعی می‌کنند تا از درون هرج و مرج موجود نظمی به وجود بیاورند اما با هر اقدامی که می‌کنند گلوله نخ بیشتر درهم تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر.

در نمایش «جنون محض» در کنار بداهه سازی بازیگران، شاهد یک آنارشی محض نیز هستیم. با تماشای «جنون محض» تماشاگر تئاتر در می‌یابد که این هنر با چه درد و رنج عظیمی شکل می‌گیرد، تا روی صحنه بیاید.

پیش از این حضور، بهزاد جاودان‌فرد به عنوان مجری طرح، پیمان گرزم و شکرانه کریم عکاس، امیر قالیچی مدیر روابط عمومی، امیر پارسائیان مهر مدیر امور رسانه در نمایش «جنون محض» قطعی شده بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×