» آرشیو مطالب » کاشت نهالی به نام «مبارک» و رونمایی از کتاب های جشنواره عروسکی
3712728
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

کاشت نهالی به نام «مبارک» و رونمایی از کتاب های جشنواره عروسکی

اسفند 17, 1399 0

3712728
با حضور اعضای ستاد برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک و با همراهی مدیران هنری، نهالی به نام «مبارک» در محوطه تالار وحدت کاشته و از کتاب های این دوره از جشنواره رونمایی شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره، ساعاتی پیش از اختتامیه جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک، اعضای ستاد برگزاری این جشنواره با همراهی مدیران هنری، نهالی به نام «مبارک» کاشتند و کتاب های این دوره از جشنواره را رونمایی کردند.

در این برنامه دوستانه که ظهر امروز یکشنبه ۱۷ اسفند ماه در حیاط تالار وحدت برگزار شد، نهال زیتونی به نشان صلح و دوستی به یاد گلزار محمدی دبیر فقید این جشنواره و به نام «مبارک» عروسک سنتی ایران کاشته شد.

همچنین با حضور سید محمدمجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی، مهدی افضلی مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی و مهدی حاجیان دبیر اجرایی جشنواره، کتاب های این دوره از جشنواره رونمایی شد.

این کتاب ها شامل کتاب نمایشنامه های برگزیده مسابقه نمایشنامه نویسی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی و کتاب «اندیشه های فلسفی یورکفسکی» درباره تئاتر عروسکی است که با ترجمه زهره بهروزی نیا از سوی انتشارات «نمایش» منتشر شده است.

۲ کتاب دیگر جشنواره پس از تکمیل مراحل فنی منتشر خواهد شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×