“کازابلانکا ” به بازار موسیقی آمد

رضا رویگری از توزیع و انتشار سراسری آلبوم موسیقایی “کازا بلانکا “که وی خوانندگی آن را برعهده داشته است از سه‌شنبه چهارم تیر ماه خبر داد.

3رضا رویگری از توزیع و انتشار سراسری آلبوم موسیقایی “کازا بلانکا “که وی خوانندگی آن را برعهده داشته است از سه‌شنبه چهارم تیر ماه خبر داد.

به گزارش MrArt، این بازیگر و خواننده گفت: با توجه به برنامه‌ریزی هایی که طی روزهای قبل از سوی موسسه توزیع‌کننده صورت گرفته بود، آلبوم موسیقی “کازابلانکا” از سه‌شنبه در فروشگاه‌ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی توزیع و پخش شده است.

وی خاطرنشان کرد: این آلبوم نتیجه سه سال زحمت و صبر من برای تولید و تهیه آن بود که با انتشار آن گویی یک کوه سه ساله از روی دوش‌های من برداشته شده است و امیدوارم تعویق در انتشار آلبوم که قرار بود از مدت ها پیش روانه بازار موسیقی شود، لطمه‌هایی به کار وارد نکند.

رویگری درباره کیفیت این آلبوم و ارتباط آن با مخاطب توضیح داد: آنهایی که قطعات این آلبوم را شنیده‌اند بر این باورند که اثر قابل قبولی است اما من امیدوارم مردم به عنوان اصلی‌ترین مخاطبان موسیقی از آلبوم جدیدم راضی باشند و خستگی طاقت‌فرسای تولید این آلبوم را از تن من و همکارانم به در کنند.

خواننده آلبوم “کازابلانکا” در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به میزان فروش این آلبوم موسیقایی هم گفت: با توجه به پیش‌بینی‌هایی که انجام شده انتظار می رود آلبوم با فروش خوبی روبه رو شود که من امیدوارم این پیش‌بینی به واقعیت بپیوندد و موسساتی که در تهیه و تولید آلبوم مشارکت کردند به لحاظ مالی ضرر نکنند.

به گفته رویگری، بیشتر قطعات آلبوم “کازابلانکا” برگرفته از روایت‌ها و خاطره‌هایی است که بسیاری از ما از سینما داریم. در واقع این آلبوم فضایی را برای مخاطب در نظر گرفته که می‌تواند عاشقانه‌ای برای دوستداران سینما به حساب آید. یغما گلرویی، زهرا کلاته، مریم اسدی، زهرا آملی و امین بامشاد به عنوان شاعر، حمید عسگری، مهدی یغمایی، عماد توحیدی و من به عنوان آهنگساز و پوریا حیدری، بهرنگ بهادرزاده، بهنام شهرکی و علی زارعی تنظیم‌کنندگان این آلبوم موسیقایی هستند.

“از عشق گفتن” و “غوغا” دو آلبوم دیگری هستند که تاکنون از رضا رویگری در بازار موسیقی منتشر شده‌اند.