گالری آتبین از روز جمعه ۳۱ خرداد ماه میزبان مجموعه‌ای از كارتون‌های مطبوعاتی آروين با نام “بزرگ خاورمیانه” خواهد بود.

 به گزارش MrArt، گالری آتبین جمعه ۳۱ خردادماه میزبان مجموعه‌ای از كارتون‌های مطبوعاتی آروين خواهد بود که بزرگ خاورمیانه نام دارد و شامل ۴۰ كارتون منتشر شده‌ اخير هنرمند است كه به انتخاب خودش برای دومين سال پياپی در گالری آتبين به روی ديوار می‌رود. آروین در توصیح نمایشگاهش گفته است که کارهای این نمایشگاه در سال‎های ۹۱ و ۹۲ منتشر شده‎اند و همگی دیجیتالی هستند. در نمایشگاه از هر اثر سه نسخه وجود دارد که همه آنها برای فروش هستند.

وی ادامه می‌دهد که آثار این نمایشگاه پیش از این در مطبوعات كثيرالانتشار مانند روزنامه شرق، اعتماد و مغرب و يا مجلات و يا سايت‌های خبری منتشر شده‌اند. این آثار لزوما سیاسی و خبری نیستند بلکه ویژگی‎های بصری و تصویرگری نیز در آنها وجود دارد و از ميان كارهای شخصی و منتشر نشده نيز چند اثری در اين مجموعه گنجانده شده است.
2132
این کاریکاتوریست مطبوعاتی درباره محتوای آثار خود نیز اظهار می‌کند که گرچه در کارهایم موضوعات روز را نیز مدنظر قرار می‎دهم اما تلاش می‎کنم آثارم به شکلی باشد که به عنوان مانعی برای عرضه، با محدودیت زمانی و خبری روبه رو نباشد و تاریخ مصرفش محدود به دوره‌ای خاص نباشد.

وی همچنین درباره انتخاب نام “بزرگ خاورمیانه” برای نمایشگاه تازه خود گفت: در میان آثارم کاری هست که در آن ایران همچون مادر خاورمیانه نشان داده شده است؛ البته کارهای دیگری نیز با محوریت ایران، خلیج فارس و مسائل ملی در این نمایشگاه وجود دارد که در مجموع موجب شدند نام “بزرگ خاورمیانه” را برای نمایشگاه انتخاب کنم.

آروین، کاریکاتوریست و کارتونیست مطبوعاتی ۳۰ ساله، پانزده‌سال است به صورت حرفه ای به ارايه كاريكاتور در مطبوعات داخلی و خارجی می پردازد. نمایشگاه “بزرگ خاورمیانه” از ۳۱ خرداد تا ۱۱ تیرماه همه روزه ۴ تا ۹ بعدازظهر در گالری آتبین واقع در خیابان ولیعصر، پايين‌تر از چهارراه پارک‌وی، كوچه تورج، كوچه خاکزاد، پلاک ۴۹ برای بازديد عموم برقرار است.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :